Dirty Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampyre Academy

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Müdürenin Odası

+5
Denise Stone
Zoey Wilson
Eliana Tiffany Alexander
Nikki Greene
Rosalie Aphrodite Jackson
9 posters
YazarMesaj
Vampir Bilimi/Büyü ve Ruh/Tekvando Profesörü

RP Yaşı : 32
Yetenek : Futuris Mutos

Müdürenin Odası Empty
MesajKonu: Müdürenin Odası   Müdürenin Odası Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 12:59 pm

Genellikle geç kağıdı veya izin almak için uğranır.

RP IN!
http://dirtyblood-academy.vampire-legend.com
Nikki Greene

Nikki Greene

RP Yaşı : 31
Yetenek : Filodas

Müdürenin Odası Empty
MesajKonu: Geri: Müdürenin Odası   Müdürenin Odası Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 2:20 pm

Nikki utanarak müdirenin odasının büyük ve korkutucu görünen kapısına yaklaştı. Tık tık.. İçerden gelen Gir! sesi üzerine sanki kapıyı incitecekten korkar gibi yumuşak bir hareketle kolu indirdi. Şey öğretmenim seçmeli dersim için gelmiştim. Müdire Hangisini seçiyorsun? dercesine bir bakış attı. Müdirenin karşısında neden bu kadar korktuğuna şaşırıyordu. Utana sıkıla Gitar.. diyebildi.

Müdürenin Odası Empty
MesajKonu: Geri: Müdürenin Odası   Müdürenin Odası Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 2:25 pm

Müdüre gülümsedi, "Tamam, müzikal dersin Gitar olsun. Peki, dil derslerinden hangisini seçeceksin?" dedi. Nikki'nin neden ondan bu kadar korktuğunu anlayamamıştı. Bu okul barış ve sevgi için kurulmuştu. Nikki düşündü, karar verememişti.
Eliana Tiffany Alexander
3. Sınıf Öğrencisi
Eliana Tiffany Alexander

Yetenek : Metas Animos

Müdürenin Odası Empty
MesajKonu: Geri: Müdürenin Odası   Müdürenin Odası Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 2:37 pm

Eliana, müdürenin odasına girmek üzere kapıyı tıklattı. "Tık tık" Odada Nikki'yi gören Eliana, sırasını beklemek için Nikki'nin yanından bir iki adım geri çekildi. O sırada müdürenin ona niçin geldiğini sorarmışcasına bakışlarını gören Eliana bir cevap vermek istedi fakat bir an dili kilitlendi sanki. İlk defa böyle bir okula geliyordu ve heyecanlıydı. Birkaç saniye kadar sonra kendine geldi ve hemen söze başladı "Seçmeli derslerimi belirlemek için gelmiştim İngilizce ve gitar derslerini istiyorum."

En son Eliana Tiffany Alexander tarafından Cuma Eyl. 18, 2009 10:39 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Nikki Greene

Nikki Greene

Yetenek : Filodas

Müdürenin Odası Empty
MesajKonu: Geri: Müdürenin Odası   Müdürenin Odası Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 2:40 pm

Nikki bunu tamamen unutmuştu. Fakat müdürenin gülümsemesi onu rahatlatmıştı. Eliana'nın gelmesi onu bir parça mutlu etmişti düşünmek için zamanı olacaktı. İngilizce ve Fransızca arasında gidip gelirken kararını verdi. Eliana sözünü bitirdiğinde Evet öğretmenim kararımı verdim Fransızca istiyorum

En son Nikki Greene tarafından Perş. Eyl. 17, 2009 3:04 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Zoey Wilson
4. Sınıf Öğrencisi
Zoey Wilson

Yetenek : Invibonas

Müdürenin Odası Empty
MesajKonu: Geri: Müdürenin Odası   Müdürenin Odası Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 2:48 pm

Zoey, müdirenin odasının kapısına dokundu... Ve kapıya vurdu. Gir. Müdürenin odasına girdiğinde Eliana ve Nikki de oradaydı. Elina ve Nikki'nin olduğu yere gitti. Müdürenin şık bir odası vardı. Sıranın ona gelmesini bekliyordu. O sırada müdüre ona gülümsedi. O an hangi dersleri alacağına karar verdi. Biraz utangaç davranıyordu. Ama müdürenin yanında kendisini rahat ve mutlu hissediyordu.

Ben de seçmeli dersler için gelmiştim... Piyano ve Fransızca'ya karar verdim öğretmenim. dedi.

Müdürenin Odası Empty
MesajKonu: Geri: Müdürenin Odası   Müdürenin Odası Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 10:37 am

Müdüre Jackson bilgisayarının mouse'una dokundu. Beklemede olan bilgisayarı açıldı ve Müdüre okul kayıtlarını düzenledi. Eliana ve Zoey'ye baktı. "Seçmeli derslerinizi kaydettim çocuklar." dedi. Gülümsedi ve Nikki'ye baktı. "Senin artık derslere girmene gerek yok, tatlım." dedi. "Çocuklar, yeni profesörünüzü tebrik edin." Herkes robot misali, "Tebrikler Profesör Greene." dedi. Nikki kıkırdadı. Müdüre çocukların biraz olsun rahatlamış olmasına sevinmişti. Yine de ondan neden korktuklarını anlayamıyordu. "Çocuklar, neden benden korktuğunuzu anlayamıyorum. Çoğunuzla aynı yaştayız. Beni katı bir profesör olarak görmenizi istemiyorum, lütfen benden çekinmeyin." dedi ve ekledi, "Eğer bir sorunuz yoksa, çıkabilirsiniz arkadaşlar."
Eliana Tiffany Alexander
3. Sınıf Öğrencisi
Eliana Tiffany Alexander

Yetenek : Metas Animos

Müdürenin Odası Empty
MesajKonu: Geri: Müdürenin Odası   Müdürenin Odası Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 10:43 am

Eliana, müdüreye gülümseyerek başını salladı. Müdürenin bu sözleri onu gerçekten rahatlatmıştı. Normalde de korkmuyordu zaten ama bir soğukluğu vardı müdüreye karşı. Nikki'nin ise profesör olmasına şaşırmıştı. Artık Profesör Greene olmuştu. Umarım dersler eğlenceli olur. Bunları düşünürken kapının kolunu aşağı indirerek kendisine çekmiş ve açmıştı. Çıktıktan sonra ise kapıyı sessizce kapatıp odasına doğru ilerlemeye başladı.
Denise Stone
3. Sınıf Öğrencisi
Denise Stone

Yetenek : Litos Voytas

Müdürenin Odası Empty
MesajKonu: Geri: Müdürenin Odası   Müdürenin Odası Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 12:37 pm

Denise müdirenin odasına gelmişti iki kez kapıyı tıklattı.İçeriden ''Gel.'' diye bir ses duydu ve yavaşça kapıyı araladı ''Ben seçmeli dersler için gelmiştim Profesör Rosalie.'' Profesör ona doğru gülemsedi ve konuşmaya başlaması için Denise'i hafif bir baş işaretiyle onayladı ''Fransızca ve şan eğitimini seçmek istiyorum..''

Müdürenin Odası Empty
MesajKonu: Geri: Müdürenin Odası   Müdürenin Odası Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 12:44 pm

"Tamamdır." dedi Profesör. "Duyduğuma göre ilk vampirlerdenmişsiniz, ailen hala hayatta mı?" Denise'in yanakları kızardı, başını öne eğdi. "Babam, hayatta Profesör." dedi. Profesör ağlayacak gibi hissetti, kendisininde babası ölmüştü. "Mümkünse onu çağırabilir miyim?"
Diana Swennie Rosenbaum
5. Sınıf Öğrencisi
Diana Swennie Rosenbaum

Yetenek : Silenciares

Müdürenin Odası Empty
MesajKonu: Geri: Müdürenin Odası   Müdürenin Odası Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 11:34 am

Diana yavaş adımlarla birinci kata çıktı. Profesör Jackson*ın odasının kapısını tıklattı. Profesörün "Giriniz." demesiyle içeri girdi. Dans eder gibi, mükemmel bir uyum içinde yürüyordu. "Profesör seçmeli derslerime karar verdim." Profesör Jackson başını salladı. "Gitar ve ingilizce lütfen." Diana gayet kibar konuşuyordu. Arkadaşlarının yanındaki deli dolu hali, profesörün yanında kendini gösteremiyordu. Profesör bilgisayarından Diana*nın kayıtlarını açtı ve seçmeli derslerini yazdı.
"Profesör, aslında benim söylemek istediğim bir şey daha vardı."
Sesi çok utangaç çıkmıştı Diana*nın. Yine de devam etti:
"Ben merak ediyordum, acaba dersinize sorumlu öğrenci arıyor musunuz?"

Müdürenin Odası Empty
MesajKonu: Geri: Müdürenin Odası   Müdürenin Odası Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 11:42 am

"Aslına bakarsanız, evet." dedi Profesör. "Vampir bilimi dersinde yardımcıya ihtiyacım var." Diana sevinmişti. "Ben olabilirim Profesör." Profesör Jackson bilgisayarında kayıt yaptı, ardından Diana'ya döndü, "İlgin için teşekkürler Diana. Bu arada, bütün öğrencilere söylüyorum. Seninle aynı yaştayız biz! İstersen arkadaş olabiliriz."
Diana Swennie Rosenbaum
5. Sınıf Öğrencisi
Diana Swennie Rosenbaum

Yetenek : Silenciares

Müdürenin Odası Empty
MesajKonu: Geri: Müdürenin Odası   Müdürenin Odası Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 11:57 am

"Aslına bakarsanız, evet." dedi Profesör Jackson. "Vampir bilimi dersinde yardımcıya ihtiyacım var." Diana çok sevinmişti. Tahmin edilemeyecek kadar...
"Ben olabilirim profesör. Bundan memnun olurum."
Sevinci sesinden okunuyordu. Profesör büyük bir içtenlikle cevap verdi.
"İlgin için teşekkürler Diana. Bu arada, bütün öğrencilere söylüyorum. Seninle aynı yaştayız biz! İstersen arkadaş olabiliriz."
Profesörün sevecenliği karşısında şaşkına düşmüştü. İçtenlikle gülümsedi, bütün sevecenliği yüzüne yansımıştı:
"Bundan çok memnun olurum. Rose desem sorun olur mu?"
Bunu söylerken
"Acaba çok mu laubali oldu?" diye düşünmeden edemedi.

Müdürenin Odası Empty
MesajKonu: Geri: Müdürenin Odası   Müdürenin Odası Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 12:08 pm

"Tabii ki olur! Hey, istersen havuza gidelim, yüzeriz biraz." Rose, Lara ya da Erella ile konuşuyormuş gibi canayakındı. Ayrıca yeni bir arkadaş edinmek onu mutlu etmişti. Diana "Olur." dedi. Rose, "Gözlerini kapat, ben aç deyince aç." dedi ve Diana onun dediğini yaptı. "Filodas ade Pool."
Sarah Radcliffe
3. Sınıf Öğrencisi
Sarah Radcliffe

Müdürenin Odası Empty
MesajKonu: Geri: Müdürenin Odası   Müdürenin Odası Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 1:21 pm

Sarah kapıyı çaldı. Tık tık. Kimse çağarmıyordu. Ancak dayanamayıp içeri girdi. İçinden odayı karıştırmak geliyordu ancak profösör Jakson odaya girmişti bile. Sarah profösör demeyi fazla sevmiyordu ama buna mecburdu. ''Profösör seçmeli derslerim için gelmiştim.'' İngilizceyi ve Şanı seçiyorum.

En son Sarah Radcliffe tarafından Çarş. Eyl. 23, 2009 1:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi

Müdürenin Odası Empty
MesajKonu: Geri: Müdürenin Odası   Müdürenin Odası Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 1:56 pm

Sarah kapıyı çaldı. Tık, tık. Kimse çağırmıyordu onu içeri. Ama dayanamayıp içeri girdi. İçinden odayı karıştırmak geliyordu lakin Profesör Jackson odaya girmişti bile. Sarah profesör demeyi sevmiyordu ama buna mecburdu. "Profesör, seçmeli derslerim için gelmiştim. İngilizceyi ve Şanı seçiyorum." dedi. "Tamam, Sarah." dedi Rose. Fırlama bir öğrenciyle karşı karşıyaydı. İyi ki Lara burada değil.. Diye düşündü. Kim bilir kıza ne biçim bağırırdı...

RP OUT = Yazımına dikkat etmelisin. O kadar yanlışın var ki... Senin yazdıklarını da ekleyip kendi rp'imde düzelttim. İkisini karşılaştır ve kendini geliştir lütfen..
Sarah Radcliffe
3. Sınıf Öğrencisi
Sarah Radcliffe

Müdürenin Odası Empty
MesajKonu: Geri: Müdürenin Odası   Müdürenin Odası Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 2:14 pm

Sarah kapıyı çaldı. Tık, tık. Kimse çağırmıyordu onu içeri. Ama dayanamayıp içeri girdi. İçinden odayı karıştırmak geliyordu lakin Profesör Jackson odaya girmişti bile. Sarah profesör demeyi sevmiyordu ama buna mecburdu. "Profesör, seçmeli derslerim için gelmiştim. İngilizceyi ve Şanı seçiyorum." dedi. "Tamam, Sarah." dedi Rose. Fırlama bir öğrenciyle karşı karşıyaydı. İyi ki Lara burada değil.. Diye düşündü. Kim bilir kıza ne biçim bağırırdı...

Sarah Teşekkür ederim Profösör.. dedikten biraz sonra izninizle diyerek odadan ayrıldı.....

( Umarım olmuştur bu sefer )
Zoey Wilson
4. Sınıf Öğrencisi
Zoey Wilson

Yetenek : Invibonas

Müdürenin Odası Empty
MesajKonu: Geri: Müdürenin Odası   Müdürenin Odası Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 11:20 am

Zoey, Profesör Jackson'a Kütüphanede çalışmak istediğini söylemek için odasına gitti. Tık, Tık.. Gir. diye seslendi Profesör Jackson. Zoey içeri girdi ve Profesör Jackson ona sıcacık bir gülümsemeyle baktı. Merhaba Profesör.. Ben kütüphanede çalışmak istediğimi söylemek için gelmiştim. Tabii ki Zoey. Al bakalım şurayı doldur. Zoey kendisine verilen formu doldurduktan sonra oradan ayrıldı.
Denise Stone
3. Sınıf Öğrencisi
Denise Stone

Yetenek : Litos Voytas

Müdürenin Odası Empty
MesajKonu: Geri: Müdürenin Odası   Müdürenin Odası Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 12:28 pm

Denise profesörün odasına girdi ve yüzündeki sıcacık gülümsemeyle ''Profesör ben Shake Mania'da çalışmak istiyorum'' dedi.Profesör ona bakıp ''Tabii ki şu formu doldurman yeterli '' dedi ve Denise'in önüne gerekli formları uzattı Denise formları doldurup Profesöre verdi ''Teşekkürler profesör iyi çalışmalar !'' diyip odasından ayrıldı..
Katherina Godrigez
3. Sınıf Öğrencisi
Katherina Godrigez

RP Yaşı : 29

Müdürenin Odası Empty
MesajKonu: Geri: Müdürenin Odası   Müdürenin Odası Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 6:09 pm

Katherina utanarak müdirenin odasına baktı.Korku dolu hareketlerle kapıya vurdu.Tık tık...İçeriden gelen sevecen ses onu biraz da olsa rahatlatmıştı.Gir...Katherina kibarca içeriye girdi.Seçmeli derslerim içim gelmiştim öğretmenim...Müdire onu biraz da olsa süzdükten sonra ''Hangisini seçiyorsun ?'' dedi.Katherina rahatlarcasına '' İngilizce ve gitar derslerini seçiyorum.'' dedi.
http://www.eglenmekkicinn.eniyiforum.net
Bella Doery
1. Sınıf Öğrencisi
Bella Doery

Müdürenin Odası Empty
MesajKonu: Geri: Müdürenin Odası   Müdürenin Odası Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 1:36 pm

Okulun yeni öğrencisi Bella içeri girdiği anda kendini yabancı gibi hissetti vede Müdüre'ye korkarak Efendim ben Gitar,Şan Dersleri istiyorum dedi ..
Fakat o kadar yüzünde korku ifadesi var dı ki müdüre ise bu ifadeye anlam veremiyordu ..
Müdüre ise sıcakkanlı bir tavırla Korkmana gerek yok kızım demişti.

Müdürenin Odası
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TV Odası.
» Profesörler Odası
» Disiplin Odası
» Profesör Jackson'ın Odası
» Profesör Mondé'nin Odası