Dirty Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampyre Academy

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

TwinkLé Amundsen

YazarMesaj
TwinkLé Amundsen

TwinkLé Amundsen Empty
MesajKonu: TwinkLé Amundsen   TwinkLé Amundsen Icon_minitimeC.tesi Ekim 31, 2009 2:24 pm

Ad Soyad:Twinklé Amundsen
Doğum Tarihi:11.01.1993
Kişisel Özellikler:Çekingen, yetenekli, soğukkanlı.
Fiziksel Özellikler:Kısa boylu, zayıf, siyah saçlı ve ela gözlü.
Hayat Hikayesi (RP):[/i]

Korkunç kabusumun sonunda gözlerimi açıp uyandığımda, bittiğini sanıp gülümsedim.Oysa ki herşey henüz yeni başlamıştı.Annem beni o adamla bırakıp çok uzaklara gidiyordu.Onunla gitmeyi istemiyordum zaten.Keşke yalnız kalabilseydim diye düşündüm.Oysa öylesine yalnızdım ki.
Okula geç kaldığımı fark edip giyindim.Aşağıya ürkek adımlarla indim.Ne bekliyordum ki, biricik babam yine bir yerlerde sabahlamış, eve uğrama gereği bile duymamıştı.Nefret ediyordum ondan.
Eski çantama kitaplarımı tıkıp çıkmaya hazırlanırken o geldi."Hayret, eve uğrarmıydın ki sen" diyerek dalga geçtim.Gözlerim gözlerine kenetlendiğinde, ona olan nefretimin yanında bir şey daha görür gibi oldum.Ürperdim.Bana dayanamıyormuşcasına hırladı.Dişlerini boynuma kenetlediğinde, inanılmaz bir acı hissediyordum.Herşeyin bittiğini, öldüğümü sandım.Bunu düşünüyor olmak o kadar huzur vericiydi ki...
Peki öldüysem, mutlu olduğumu nasıl fark edebiliyordum.Nasıl iç huzuru hissedebiliyordum ? Kısık gözlerimi araladığımda "Kahretsin" der gibi bir ses duydum.İnleyerek "Neden durdun ?! " diye sordum. "Yıllardır ihtiyaçların için köle yaptığın kızını, susadığın kan için niye öldürmüyorsun ? "
Cevap vermedi...

Beni nefretiyle büyüten, nefretiyle yaratan babam, sonumu değil, sonsuzluğumu hediye etmişti bana.
Yaşamamın hiç bir anlamı yokken, ölümsüzlüğe mahkum edilmiştim şimdi...

TwinkLé Amundsen
1 sayfadaki 1 sayfası