Dirty Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampyre Academy

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Oda Kayıtları

+4
Eliana Tiffany Alexander
Zoey Wilson
Nikki Greene
Rosalie Aphrodite Jackson
8 posters
YazarMesaj
Vampir Bilimi/Büyü ve Ruh/Tekvando Profesörü

RP Yaşı : 32
Yetenek : Futuris Mutos

Oda Kayıtları Empty
MesajKonu: Oda Kayıtları   Oda Kayıtları Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 1:18 pm

Oda Seçiniz:

Oda 1:
Zoey Wilson
Denise Stone

Oda 2:
Eliana Tiffany Alexander
Sarah Radcliffe

Oda 3:
Selena Allen
Katherine Godrigez

Oda 4:
-------
--------

Oda 5:
--------
--------

Oda 6:
--------
--------

RP IN!

En son Rosalie Aphrodite Jackson tarafından C.tesi Eyl. 26, 2009 9:23 am tarihinde değiştirildi, toplamda 8 kere değiştirildi
http://dirtyblood-academy.vampire-legend.com
Nikki Greene

Nikki Greene

RP Yaşı : 31
Yetenek : Filodas

Oda Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Oda Kayıtları   Oda Kayıtları Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 4:05 pm

Yavaşça oda kayıt masasına yaklaştı. Oda 1' de kalmak istediğini söyledi. Karşısındaki kadın birtakım şeylerle uğraştı ve en sonunda başını kaldırıp Nikki'ye baktı. Şurayı imzalar mısınız? dedi sevecen bir yüzle. Bu yüz Nikki'yi rahatlatmıştı o da kadına gülümsedi ve Elbette dedi. Artık Oda 1'de kalıyordu. Kadına teşekkür etti ve odasının yolunu tuttu
Zoey Wilson
4. Sınıf Öğrencisi
Zoey Wilson

Yetenek : Invibonas

Oda Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Oda Kayıtları   Oda Kayıtları Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 3:25 pm

Zoey ciddi adımlarla oda kayıt masasının önüne geldi. Yüzündeki ifadesizliğin yerini sıcacık bir gülümseme aldı. Tiz sesiyle Merhaba. Oda 1'e kayıt olmak için gelmiştim. dedi. Zoey'e baktı. Kalın dosyaların içinden imzalaması gereken kısmı buldu ve ona uzattı. Şurayı imzala bakalım. dedi tatlı tatlı gülümseyerek. Ve Zoey hemen kağıtları imzaladı. Ve odasına gitmek için dışarı çıktı.
Eliana Tiffany Alexander
3. Sınıf Öğrencisi
Eliana Tiffany Alexander

Yetenek : Metas Animos

Oda Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Oda Kayıtları   Oda Kayıtları Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 4:20 pm

Eliana, akademide kalacağı bir yer olmasını düşünerek 2. kattaki oda kayıtlarının yapıldığı yere doğru hızlı adımlarla ilerledi. Herhalde 1. oda hala bir kişilik yere açıktı diye düşündü ve kaydını oraya yaptırmaya karar verdi. Kayıt işlemleriyle uğraşan kişiye dönerek "1. oda için kayıt yaptırmak istiyorum." dedi. Zoey'den sonra Eliana'ya sıra gelince, karşısındaki kadın bir iki kağıt ve de bir kalem uzatarak "Şurayı imzalar mısın?" dedi. Eliana hemen kağıda biraz göz gezdirdi ve imzaladı. Şimdi eşyalarını yeni odasına yerleştirme vakti gelmişti. Teşekkürler anlamında bir bakışla kadına baktı ve odasına doğru yöneldi.
Denise Stone
3. Sınıf Öğrencisi
Denise Stone

Yetenek : Litos Voytas

Oda Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Oda Kayıtları   Oda Kayıtları Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 6:22 pm

Hangi odada kalacağını düşünerek uzun koridor boyunca yürüdü Denise.. 2.Kattaki oda kayıtlarının yapıldığı yere vardı ''1.oda da yer var mı?'' dedi kendinden emin bir sesle olumsuz bir cevap almak istemiyordu ama malesef görevli başını hayır anlamında salladı ''Pekala,ne yapalım o zaman 2.odaya yerleşebilirmiyim?'' Tabii dedi görevli ve ilgili kağıtları imzalaması için Denise 'in eline tutuşturdu.. ve,nihayet bu işte hallolmuştu odasını yerleştirmek için vakit kaybetmemeliydi..

Oda Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Oda Kayıtları   Oda Kayıtları Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 11:14 am

Kadın arkalarından baktı ve düşündü, Ah şu gençler.. Hepsi 1. olmak istiyor. Ardından yeni öğrenciler için beklemeye başladı.

RP OUT = Eliana'cım 1. oda doldu. Tüm odalarda 2 kişilik yer var. Seni 2. odaya aldım tamam mı?
Eliana Tiffany Alexander
3. Sınıf Öğrencisi
Eliana Tiffany Alexander

Yetenek : Metas Animos

Oda Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Oda Kayıtları   Oda Kayıtları Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 12:05 pm

-rp out-
Özür dilerim, ben Zoey'nin 2. odaya kayıt yaptırdığını görmüştüm.
Teşekkürler.
Denise Stone
3. Sınıf Öğrencisi
Denise Stone

Oda Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Oda Kayıtları   Oda Kayıtları Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 11:12 pm

Denise biraz çekinerek içeri doğru yüremeye başladı görevliye ''Nikki Greene prof. olduğu için oda 1'den ayrılmış..Bir sakıncası yoksa o odaya ben geçebilirmiyim?'' dedi...

Oda Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Oda Kayıtları   Oda Kayıtları Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 10:19 am

Kadın gülümsedi ve, "Tabii ki." dedi. Ona imzalanacak formları uzatıp ekledi, "Bu arada.." dedi 20'lerindeki görevli vampir. "Okul birkaç gün içinde açılıyor. Ders kitaplarını alsan iyi olur, tatlım."
Denise Stone
3. Sınıf Öğrencisi
Denise Stone

Oda Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Oda Kayıtları   Oda Kayıtları Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 1:24 pm

Denise okulların açılmasından dolayı büyük bir heyecan duyuyordu başarılı bir vampir olmak adına yüreyeceği yolda ilk adıma çok az bir zaman kalmıştı .. ''Ders kitaplarımı nereden alabilirim?'' diye sordu
Sarah Radcliffe
3. Sınıf Öğrencisi
Sarah Radcliffe

Oda Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Oda Kayıtları   Oda Kayıtları Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 2:28 pm

Sarah sakin adımlarla oda kayıtlarının yapıldığı odaya ilerledi. Kapıyı açtı. Oradaki görevliye '' 2.oda yer varmı acaba?'' diye sordu.

En son Sarah Radcliffe tarafından Çarş. Eyl. 23, 2009 1:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Selena Allen
5. Sınıf Öğrencisi
Selena Allen

Oda Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Oda Kayıtları   Oda Kayıtları Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 3:10 pm

Selena 2. oda için kayıt yaptırmak istiyordu. Fakat birkaç dakika farkla kaçırmıştı. "Merhaba prof.Jackson. 3. oda için kayıt yaptırmak istiyordum."

Oda Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Oda Kayıtları   Oda Kayıtları Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 4:39 pm

Görevli vampir öğrencilere gülümsedi, ardından sorularını ve isteklerini cevapladı. "Denise'ciğim, kütüphaneden alabilirsin." Denise de ona gülümsedi, teşekkür etti ve uzaklaştı. "Kızlar, siz de şu formları imzalayın lütfen." dedi. "Ayrıca Selena, sanırım yenisin. Ben Profesör Jackson değilim, o müdüremiz. Benim adım Fairé."
Katherina Godrigez
3. Sınıf Öğrencisi
Katherina Godrigez

RP Yaşı : 29

Oda Kayıtları Empty
MesajKonu: Geri: Oda Kayıtları   Oda Kayıtları Icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 4:16 pm

Katherina yavaşça kayıt yerine doğru ilerliyordu. İçeriye girdi. Tanıdığı kişileri bulmak için dikkatli gözlerle bakıyordu. Evet sonunda...Sonunda Selena'yı bulabilmişti. Selena'ya doğru yürümeye başladı. Sıcak bir gülümsemeyle '' Slm Selena nasılsın ? '' Selena meraklı gözlerle arkasını döndü. Karşısında Kath'i görünce gülümsedi '' Ah..! Slm Kath. Teşekkürler iyiyim. Oda kaydı mı yaptıracaksın ? '' Katherina onaylarcasına başını salladı. Selena gülümsedi. O zaman ben seni alıkoymıyım oda kayıtları şuradan. Kath Selena'nın işaret ettiği yere gitti. 1 ve 2. odalar dolu olduğu için 3. odayı istedi. 3. odada Selena'nın kaldığını duyunca daha da mutlu oldu. Meraba ben 3. odaya kaydımı yaptırmak istiyorum. Görevli gülümseyerek Kath'e baktı '' Sen de yenisin galiba.'' Kath onu onaylarcasına başını salladı .
http://www.eglenmekkicinn.eniyiforum.net

Oda Kayıtları
1 sayfadaki 1 sayfası