Dirty Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampyre Academy

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Balkon.....

4 posters
YazarMesaj
Rosalie Aphrodite Jackson
Vampir Bilimi/Büyü ve Ruh/Tekvando Profesörü

RP Yaşı : 32
Yetenek : Futuris Mutos

Balkon..... Empty
MesajKonu: Balkon.....   Balkon..... Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 1:27 pm

Açık havada yemeğini yemek isteyenler buraya gelir, avluya ve büyük Matrontré dağına bakmaktadır.

RP IN!
http://dirtyblood-academy.vampire-legend.com
Lara Ashley Maggie
Temel Savaş/İngilizce/Şan Profesörü
Lara Ashley Maggie

Yetenek : Telekanzis

Balkon..... Empty
MesajKonu: Geri: Balkon.....   Balkon..... Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 11:35 am

Lara yorulmuştu. Çocuklara bir türlü alışamamıştı. Onları her zaman disiplinsiz küçük canavarlar olarak görürdü. İşte bu yüzden de bu akademide profesördü. Onları disiplin etmek için... Balkonda manzarası en güzel olan masaya oturdu. Gelen garsona sipariş verdi. "Bir bardak soğuk su ve salata istiyorum." Garson "Peki efendim." diyerek siparişi getirmeye gitti. Lara manzarayı seyrederek çocukluk arkadaşı ve aynı zamanda müdire olan Rose'un gelmesini bekledi.

Balkon..... Empty
MesajKonu: Geri: Balkon.....   Balkon..... Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 11:44 am

Çok geçmeden Rose'u gördü. "Nasılsın? Alışabildin mi okula?" dedi Rose. Lara önce tereddüt etti, sonra konuştu. "Alışıyoruz işte." Rose tam ona bir şey söyleyecekken garson geldi. "Ne alırdınız?" dedi garson Rose'a bakarak. "Redbull. Yemeği sonra sipariş ederim." Garson ona redbull'unu getirmek üzere gitti ve Rose Lara'ya gücünü kullanarak anlattı. Mysth ölmemiş olabilir. Geri gelmesinden korkuyorum. Savaş derslerine daha çok ağırlık vermeliyiz. dedi. Garson Rose'a RedBullunu getirdi.
Lara Ashley Maggie
Lara Ashley Maggie

Balkon..... Empty
MesajKonu: Geri: Balkon.....   Balkon..... Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 11:50 am

Lara suyundan bir yudum aldı. "Evet haklısın. Ama ne olursa olsun bu ufaklıklar ona karşı savunmasızlar. Okulu bitirmedikleri sürece pek bir şey yapamazlar." O sırada garsonun gizlice onları dinlediğini fark etti. "Ne bakıyorsun?! İşinle ilgilensene!" Lara'nın bu sertliği insanları korkuturdu. "P-peki efendim." Rose güldü. "Biraz sakin ol Lara. İnsanları korkutuyorsun." Lara salatasından aldığı marulu yuttuktan sonra gayet ciddi bir şekilde cevap verdi. "Bu dalga geçilecek bir durum değil Rose. Kendilerini bir şey sanmaya başladılar. Her neyse Mysth'e dönelim."

Balkon..... Empty
MesajKonu: Geri: Balkon.....   Balkon..... Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 11:54 am

"Erella gelince konuşuruz bu konuyu." Gerçekten Erella nerede kalmıştı ki? Lara biraz ciddi biraz dalga geçen bir sesle cevap verdi, "Ona Erella deme, Vanessa onun gerçek adı. Mysth ve onunla ilgili şeylerden ne kadar nefret ettiğini biliyorsun.."
Lara Ashley Maggie
Lara Ashley Maggie

Balkon..... Empty
MesajKonu: Geri: Balkon.....   Balkon..... Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 12:01 pm

"Tamam sakin ol." diyerek gülümsedi Rose Lara'ya. "Sakinim ben!" diye bağırdı Lara. "Sadece biraz gerginim." Gözlerini suya dikti. Daha sonra bir yudum aldı. "Şu öğrenciler... çok yaramazlar... Deminki duyurumda ciddiydim. Gerçekten temizletirim." Rose bitmiş olan Redbullunun şişesiyle oynuyordu. "En çok korkulan profesör sen olacaksın sanırım." Lara iç geçirdi. "Amacım da o zaten. Çocuklardan nefret ediyorum!" Kısa bir sessizlik oldu.
Erella Mondé
Gitar/Edebiyat/Rusça Profesörü
Erella Mondé

RP Yaşı : 31
Yetenek : Mina Osa

Balkon..... Empty
MesajKonu: Geri: Balkon.....   Balkon..... Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 5:36 pm

''Bir sorun mu var? Sanki benden bahsettiğinizi duydum da...'' diyerek masaya oturdu. Arkasını dönerek garsonu aramaya başladı. ''Banada salata getirebilir misiniz?'' Daha sonra Lara'ya döndü: ''Rose'da hiç yerinde duramıyor. Herneyse, konu neydi?'' Lara büyük bir sakinlik ve soğukkanlılıkla anlatmaya başladı: ''Mysth'ten bahsediyorduk. Ölmemiş olabileceğin...'' Lara birden durdu. Boşboğazlık ettiğinin farkına varmıştı. Erella ''Evet, olabilir...'' dedi sessizce...
Lara Ashley Maggie
Lara Ashley Maggie

Balkon..... Empty
MesajKonu: Geri: Balkon.....   Balkon..... Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 6:56 pm

RP OUT: ya beni hep kötü yapmayın looo xD

Rose düşünceli görünüyordu. "Neyin var Rose?" diye sordu Lara. "Hiç... Endişeleniyorum... Mysth yüzünden..." Erella sözünü kesti. "Hepimiz endişeleniyoruz." Lara da Erella'yı onaylarcasına bir bakış attı. "Hayır. İçimde bir his var..." Hep birlikte arkalarına yaslandılar ve yine bir sessizlik oldu.
Nikki Greene

Nikki Greene

Yetenek : Filodas

Balkon..... Empty
MesajKonu: Geri: Balkon.....   Balkon..... Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 7:49 pm

Onlar konuşurlarken Nikki içeri girdi. Arkadaşlarını görünce el salladı. "Bir mahsuru yoksa ben de gelebilir miyim?"
Erella Mondé
Gitar/Edebiyat/Rusça Profesörü
Erella Mondé

Yetenek : Mina Osa

Balkon..... Empty
MesajKonu: Geri: Balkon.....   Balkon..... Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 9:49 pm

RP OUT: Duygu ışınlanmıştı lo xD

Erella ''Elbette Nikki. Neden bir mahsuru olsun ki?'' dedi gülümseyerek. ''Sanırım sen yeni profesörsün. Seni tebrik etmemiştim. Tebrikler''

En son Erella Mondé tarafından Cuma Eyl. 18, 2009 10:14 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Nikki Greene

Nikki Greene

Balkon..... Empty
MesajKonu: Geri: Balkon.....   Balkon..... Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 10:08 pm

"Ah teşekkür ederim. Özel bir şey konuşuyor olabilirsiniz diye düşündüm. Selam Lara! Merhaba Rose! " dedi Nikki. Rose mi demişti!? Müdüreye.! O kadar utandığı kişiye! Kendini oldukça yakın hissetmişti okul müdüresine karşı. Nasıl tepki verecekti? Ona kızacak mıydı? Nikki utandığını hissetti. Boynuna kadar kızarmamıştı inşallah

En son Nikki Greene tarafından Cuma Eyl. 18, 2009 10:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Lara Ashley Maggie
Lara Ashley Maggie

Balkon..... Empty
MesajKonu: Geri: Balkon.....   Balkon..... Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 10:44 pm

RP OUT= RPlerde smiley vb şeyler kullanılmıyo knk Smile

"Evet ben de tebrik ederim. Ve selam bu arada." diyerek gülümsedi Lara. Nikki şaşırmıştı. En sert olan profesör gülümsemişti. "Teşekkürler." dedi Nikki. "Otursana niye ayakta duruyorsun?" dedi Lara ve Erella da Nikki'ye aynı şekilde baktı.
Nikki Greene

Nikki Greene

Balkon..... Empty
MesajKonu: Geri: Balkon.....   Balkon..... Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 10:59 pm

RP out= El alışkanlığı knk xD
"Ah tabi" dedi ve oturdu Nikki. Gözleri hala okul müdüresinin üzerindeydi. Tepkisini çok merak ediyordu

Balkon.....
1 sayfadaki 1 sayfası