Dirty Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampyre Academy

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kapalı Havuz

+5
Lara Ashley Maggie
Diana Swennie Rosenbaum
Erella Mondé
Nikki Greene
Rosalie Aphrodite Jackson
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Sarah Radcliffe
3. Sınıf Öğrencisi
Sarah Radcliffe

RP Yaşı : 31

Kapalı Havuz - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Kapalı Havuz   Kapalı Havuz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 3:15 pm

Sarah ''Özür dilerim prof. ama ben öyle demek istememiştim.'' Sarah ın gözleri çok dolmuştu.Prof. Maggie onu azarlamaya devam etti.Sarah kendini tutamadı ve ağlamaya başladı.Ağlayarak soyunma odasına doğru gitti....
Selena Allen
5. Sınıf Öğrencisi
Selena Allen

MesajKonu: Geri: Kapalı Havuz   Kapalı Havuz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 3:18 pm

Selena havuza doğru ilerledi. Bir yandan şarkı mırıldanıyordu. Havuzun kapısından içeri girdiğinde ilk olarak Prof.Maggie'i gördü. Hemen şarkıyı kesti ve ciddi bir tavırla "Ah merhaba Prof.Maggie merhaba Prof. Greene. Gelebilir miyim?" Selena çok saygılı davranıyordu. Prof. Greene'nin tabii anlamında başını sallamasıyla devam etti. Prof.Maggie'ye tatlı bir tebessüm atarak "Nasılsınız efendim" dedi
Nikki Greene

Nikki Greene

Yetenek : Filodas

MesajKonu: Geri: Kapalı Havuz   Kapalı Havuz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 3:37 pm

"Ah merhaba Selena" Sarah'ın gidişine üzülmüştü Nikki. Çünkü ağlıyordu. Fakat peşinden gitmedi. Arkadaşının sorusunu cevapsız bırakmayı tercih etti. Ancak Selena çok yanlış bir zamanda gelmişti. Lara oldukça sinirliydi. Şimdi ona patlayabilirdi. Nikki Lara'nın koluna girdi. "İstersen gidelim Lara? Biraz konuşuruz ne dersin?"
Lara Ashley Maggie
Temel Savaş/İngilizce/Şan Profesörü
Lara Ashley Maggie

Yetenek : Telekanzis

MesajKonu: Geri: Kapalı Havuz   Kapalı Havuz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 4:23 pm

"Hayır gerek yok Nikki. İyiyim canım, sen nasılsın?" Selena da Nikki de çok şaşırmışlardı. "Ne var lan karşınızda ayı mı oynuyor?" Daha sonra Lara güldü. Nikki ve Selena da gülmeye başladılar. Lara Selena'yı dikkatle süzdü ve bağırmaya başladı. "Bu üstündekini nereden ve ne zaman aldınn?!!!"
Nikki Greene

Nikki Greene

MesajKonu: Geri: Kapalı Havuz   Kapalı Havuz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 4:26 pm

Lara canım mı demişti. Ah evet Nikki Lara'nın sert biri olmadığını biliyordu. Selena nasıl davranacağını bildiği için kendini sevdirmişti. "Hey haydi yarış yapalım!"
Lara Ashley Maggie
Lara Ashley Maggie

MesajKonu: Geri: Kapalı Havuz   Kapalı Havuz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 4:32 pm

"Dur bir yaa!!! Nereden aldın üstündekini çabuk söyle yoksa ceza veririm hıh!" Lara şakadan sırtını döndü. Nikki gülmeye başladı. Selena ise nasıl davranması gerektiğini bilmiyordu. "Sana bur'dan kocaman bir hıh yolluyorum Nikki!"
Selena Allen
5. Sınıf Öğrencisi
Selena Allen

MesajKonu: Geri: Kapalı Havuz   Kapalı Havuz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 4:34 pm

Selena herkesin ne kadar saçmaladığını düşündü. Prof.Maggie harika biriydi! Gülümsedi "Daysland şehrinden aldım efendim. Biraz daha değişik renklerde bir tane daha var. Henüz hiç kullanmadım. İsterseniz size verebilirim?"
Lara Ashley Maggie
Lara Ashley Maggie

MesajKonu: Geri: Kapalı Havuz   Kapalı Havuz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 4:40 pm

"Hayır gerek yok ben alırım hem sen onu giymek istersin. Aldığın mağazanın bir telefonu var mı sende? Bu arada benim öğrencilerimle aramda her zaman bir mesafe vardır normal profesörlere oranla ama katı biri değilimdir sadece uygunsuz davranışlara gelemem. " dedi Lara ve göz kırptı. Nikki, Selena'nın aklını okuduğunu anlamıştı. Selena ise ürperdi. Onun gücünün telepati ve telekinezi odluğunu bilmiyordu.
Diana Swennie Rosenbaum
5. Sınıf Öğrencisi
Diana Swennie Rosenbaum

RP Yaşı : 32
Yetenek : Silenciares

MesajKonu: Geri: Kapalı Havuz   Kapalı Havuz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 4:47 pm

Diana havuza geldiğinde Nikki ve Lara*yı görmüştü. Yanlarında tanımadığı bir kız vardı. Çok sert biriydi Lara. Ama yine de içinde ona karşı bir sıcaklık vardı. Nikki ise onun vazgeçilmeziydi. Tıpkı Diana*nın olduğu gibi. Hızla yanlarına gitti ve -Nikki*yle ilk tanıştıkları günkü gibi- havada iki kez takla açıp havuza atladı. Yüzeye çıktığı anda konuşmaya başladı:
"Selam Nikki, selam Lara."
Sonra tanımadığı kıza dönüp:
"Selam ben Diana." dedi.
Selena Allen
5. Sınıf Öğrencisi
Selena Allen

MesajKonu: Geri: Kapalı Havuz   Kapalı Havuz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 4:49 pm

Selena ürpermişti. "Ah peki efendim siz bilirsiniz... Evet mağazanın telefon numarası var. xxxxxxxy bu numaradan ulaşabilirsiniz." Tanımadığı birisi gelmişti havuza. "Selam ben Diana." "Selam Diana! Ben de Selena!"
Nikki Greene

Nikki Greene

MesajKonu: Geri: Kapalı Havuz   Kapalı Havuz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 4:52 pm

"Selam Dii! Hoşgeldin!" Nick dostunu karşısında görünce çok sevinmişti.
Lara Ashley Maggie
Lara Ashley Maggie

MesajKonu: Geri: Kapalı Havuz   Kapalı Havuz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 4:53 pm

"Lara?!" Lara sokak diliyle hönk olmuştu. "Bak, bana arkadaşlarım dışında KİMSE Lara diyemez! Özellikle de ÖĞRENCİLER!" Selena Lara'nın deminki halini ve şimdi de bu halini gördükten sonra hönk olmuştu. Lara bağırıp çağırmaya devam etti. Selena da korkmuştu.
Nikki Greene

Nikki Greene

MesajKonu: Geri: Kapalı Havuz   Kapalı Havuz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 4:55 pm

Lara oldukça sinirlenmişti. Nikki onu sakinleştirmek istedi. "Ah Lara.Diana boş bulundu." Lara arkadaşının söylediklerini duymazdan geldi. Nikki Diana'ya endişe dolu bakışlar atıyordu. Diana neye uğradığını şaşırmıştı.
Diana Swennie Rosenbaum
5. Sınıf Öğrencisi
Diana Swennie Rosenbaum

MesajKonu: Geri: Kapalı Havuz   Kapalı Havuz - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 5:11 pm

"Selam Diana! Ben de Selena!"
İlk cevap veren Selena olmuştu. Diana ona sıcacık gülümsedi.
"Selam Dii! Hoşgeldin!"
Nikki*ye gülümsemesine bile gerek yoktu. Onunla aralarında özel bir bağ vardı. Sonra Lara bağırıp çağırmaya başladı. "Bak, bana arkadaşlarım dışında KİMSE Lara diyemez! Özellikle de ÖĞRENCİLER!"
Selena korkmuş görünüyordu, ama Diana*yı korkutamazdı. Biraz afallamıştı ama korkmamıştı.
"Ah Lara.Diana boş bulundu."
Nikki aralarını ısıtmaya çalışıyordu. Diana bazen cidden çok dikkafalı olabiliyordu. Yine bütün o cesareti ve dikkafalılığıyla cevap verdi. Sakin konuşuyordu, bağırıp çağırmıyordu.
"Hayır Nikki, boş falan bulunmadım. Ve Lara, sana profesör falan demeyeceğim çünkü benden büyük değilsin. Ayrıca Rose ve Nikki*ye daha çok saygı duyuyorum, çünkü onlar disiplini abartıp sürekli herkese bağırıp çağırmıyorlar!"
Sesinin tonu yükselmişti, tekrar düşürüp konuşmasına devam etti:
"Disiplini sevgiyle sağlamayı denersen daha başarılı olacağından emin ol."
Lara Ashley Maggie
Lara Ashley Maggie

MesajKonu: Geri: Kapalı Havuz   Kapalı Havuz - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 4:58 pm

Lara Diana'nın üstüne yürümeye başladı. "İster 40, ister 400 yaşında ol, eğer bir yeni doğansan ve burada öğrenci olarak bulunuyorsan bana profesör demek zorundasın!" Son kısmı vurgulu söylemişti. Gözleri iri koyu yeşil olmuştu. "Ben böyle biriyim! Diğerleri gibi sevgi dolu canımlı cicimli değilim! İster sev ister sevme umurumda değil ama SAYGI DUYMAK ZORUNDASIN! Ve CEZALISIN!" Lara resmen şeytan gibi bakıyordu. Gözlerinden ateş fışkıracaktı. "Lara gerçekten yeter! Çok gerginsin biraz sakinleş! Bize melek, öğrencilere şeytan olma! Herkes bıktı!" Lara bunu söyleyen Rose'a döndü. "Umurumda değil! İsterseniz profesörlükten alın! Hiç kimse umursamaz nasılsa. En başta ben olmak üzere." Lara toparlanıp odasına gitti. Hiç olmadığı kadar sinirliydi.
Nikki Greene

Nikki Greene

MesajKonu: Geri: Kapalı Havuz   Kapalı Havuz - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 5:13 pm

Ortam oldukça gerilmişti. Nikki de gergin bakışlarla etrafına bakınırken apar topar toplanıp giden Lara'ya takıldı gözleri... Arkadaşı çok sinirlenmişti. Nikki onu yatıştırabileceğini düşünüp "Dii lütfen sakin ol.. Rose sen Dii'nin yanında kalır mısın? Ben Lara'nın yanına gideyim. Şu an seninle sakinleşeceğine emin değilim." dedi ve zordan bir gülümsemeyle Rosalie'ye baktı. Sonra hızlıca Lara'nın arkasından gitti.
Diana Swennie Rosenbaum
5. Sınıf Öğrencisi
Diana Swennie Rosenbaum

MesajKonu: Geri: Kapalı Havuz   Kapalı Havuz - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 5:53 pm

Lara Diana'nın üstüne yürümeye başladı.
"İster 40, ister 400 yaşında ol, eğer bir yeni doğansan ve burada öğrenci olarak bulunuyorsan bana profesör demek zorundasın!" Son kısmı vurgulu söylemişti. Gözleri iri ve koyu yeşil olmuştu.
"Ben böyle biriyim! Diğerleri gibi sevgi dolu canımlı cicimli değilim! İster sev ister sevme umrumda değil ama SAYGI DUYMAK ZORUNDASIN! Ve CEZALISIN!" Lara resmen şeytan gibi bakıyordu. Gözlerinden ateş fışkıracaktı. Diana*yı korkutmuş muydu bu? Hayır! "Lara gerçekten yeter! Çok gerginsin biraz sakinleş! Bize melek, öğrencilere şeytan olma! Herkes bıktı!"
Rose, araya girmişti.
"Umrumda değil! İsterseniz profesörlükten alın! Hiç kimse umursamaz nasıl olsa. En başta ben olmak üzere."
Lara toparlanıp odasına gitti. Ortamın bu kadar gerilmesine hiç gerek yoktu.
"Dii lütfen sakin ol.. Rose sen Dii'nin yanında kalır mısın? Ben Lara'nın yanına gideyim. Şu an seninle sakinleşeceğine emin değilim." dedi ve zordan bir gülümsemeyle Rosalie'ye baktı. Sonra hızlıca Lara'nın arkasından gitti. Diana ve Rosalie yalnız kalmışlardı.
"Kahretsin!" dedi Diana sinirle. Dişlerini sıkıyor, titriyordu. Çok sinirlenmişti.
"Altı üstü Lara dedim, ne var yani!" diye söylendi sonra. Rose*a baktı, bir tepki bekliyordu.

Selena Allen
5. Sınıf Öğrencisi
Selena Allen

MesajKonu: Geri: Kapalı Havuz   Kapalı Havuz - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 6:24 pm

Selena tüm olanları şaşkınlıkla izlemişti. Az önceki Prof. Maggie yerini başka birine vermişti sanki. Aniden Diana'ya döndü "Nasıl davranacağını bilsen böyle olmazdı! Karşındaki kaç yaşında olursa olsun bir p-r-o-f-e-s-ö-r! Bilmem bu sana ne ima ediyor! Eğer doğru düzgün davransaydın tıpkı bana yaptığı gibi canımlı konuşurdu! O kötü birisi değil! Ne olur sanki adıyla hitap etmek yerine Prof. Maggie desen? Ortalık dağıldı işte. Ceza alan da sen oldun!" Selena hızını alamamıştı. Devam edecekti. Ancak Prof. Jackson'ın bakışlarını görünce vazgeçti. Orada başka bir profesörün olduğunu unutmuştu. Eğer insan olsaydı şimdi baştan aşağı kızarırdı. Ama hala daha sinirliydi. Yine de saygısızlık olmaması için Prof. Jackson'a baktı "Şey ben.. Özür dilerim profesör. Sizin burada olduğunuzu tamamıyla unutmuşum."
Katherina Godrigez
3. Sınıf Öğrencisi
Katherina Godrigez

RP Yaşı : 29

MesajKonu: Geri: Kapalı Havuz   Kapalı Havuz - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 7:17 pm

Katherina olanlardan habersiz bir şekilde içeriye girdi . Okulda yeni olduğu için neredeyse kimseyi tanımıyordu . İçeride iki kişi vardı . Katherina onlarla tanışmak için can atıyordu . Tam konuşmaya başlayacaktı ki morallerinin bozuk olduğunu anladı . Merak duygusu içini kemirmeye başlamıştı . Dayanamadı ve sordu '' Şey...Moraliniz bozuk sanırım . Umarım çok kötü birşey değildir !? Bu arada ben Katherina . '' İkisi birden Kath' e döndüler . Meraklı gözlerlerle Kath'i inceliyorlardı . En sonunda birisi konuşmaya başladı '' Meraba Kath . Okulumuza hoşgeldin . Az önce bir olay yaşadık da ama önemli değil . Bu arada ben Selena . '' Katherina Selena'ya hayranlık içerisinde bakıyordu . Ne kadar da güzeldi . Kath kendini topladı ve '' Hoşbulduk Selena . Şey ... Sen çok güzelsin .'' Selena bunu duyunca hafifçe gülümseyerek '' Teşekkürler.'' dedi. Diğer kızla daha tanışamamıştı . Bekledi ... Fakat hala konuşmuyordu . Çok dalgındı . Kath ise onunla tanışmak için can atıyordu . Tam bu sırada Bayan Jackson'ın da orda olduğunu fark etti . Ne kadar da körüm diye düşündü .
http://www.eglenmekkicinn.eniyiforum.net
Selena Allen
5. Sınıf Öğrencisi
Selena Allen

MesajKonu: Geri: Kapalı Havuz   Kapalı Havuz - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Eyl. 25, 2009 6:53 pm

Kızlar öylece dururken içeri tanımadıkları bir kız girdi. Bir süre sessizdi sonra konuşmaya başladı...'' Şey...Moraliniz bozuk sanırım . Umarım çok kötü birşey değildir? Bu arada ben Katherina.'' Selena meraklı gözlerle bu yeni kızı inceliyordu. Ne diyeceğini o an bulamadı. En sonunda kelimeli toparladı ve konuştu ''Merhaba Kath. Okulumuza hoşgeldin. Az önce bir olay yaşadık da ama önemli değil. Bu arada ben Selena.'' Selena önemli bir şey yok demişti.. Aslında gayet önemliydi. Zordan olduğu çok belli olan bir gülümseme yolladı yeni kıza.. "Kızlar isterseniz burada durmayalım. Kath sen yüzmek ister misin? Eğer istersen kalabilirsin. Senin de tadını kaçırmak istemeyiz. Ama gelirsen daha iyi tanışabiliriz. Bizim odaya gidelim." "Şey Selena sanırım seninle ben oda arkadaşıyız." "Öyle mi! Harika! Haydi o zaman itiraz istemiyorum. Odamıza gidiyoruz. Diana sen de bizimle gel. Biraz dertleşiriz." Katherina başıyla onayladı. Diana o anda bir robot gibiydi,cevap vermedi. Selena Diana'nın ve kendisinin eşyalarını topladı. "Haydi gitmeye hazırız. Dii yapma bunu! Kendi hatalarını görmezden geliyorsun!" Ne kadar yumuşamaya çalışsa da yapamıyordu. Diana'ya çok kızmıştı Selena. Diana'nın yüz ifadesi sertleştiğinde "Pekala! Sen burada Prof. Jackson'la kal! Kath benimle geliyor musun?" "E-evet." "Haydi öyleyle.." O sırada sessiz kalan Prof. Jackson konuşmaya başladı. "Bak Selena bu tartışma Diana ve Lara'nın arasında geçti! Ben bunlardan sıkıldığım için biraz müdahale etsem bile senin Diana'nın üzerine bu denli gitmen kesinlikle yanlış! Ona hatalı davrandığını söylerken kendin hatalı davranıyorsun! Tıpkı benim sustuğum gibi sen de susabilirdin. Bak Diana 2. kez kırılmış oldu.." Selena daha fazla durmak istemiyordu. Gayet saygılı bir biçimde "Özür dilerim bayan Jackson ama benim de prof. Maggie'den pek farkım yok. Şimdi gidiyorum. İzninizle tabii..." Prof. Jackson başıyla onayladığında Selena başını Katherina'ya çevirdi ve bir an üzüldü. Kath için hiç iyi bir başlangıç olmamıştı.. En yakın zamanda bunu telafi etmeliydi. Katherina'yla birlikte oradan uzaklaştılar..
Bella Doery
1. Sınıf Öğrencisi
Bella Doery

MesajKonu: Geri: Kapalı Havuz   Kapalı Havuz - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 2:39 pm

Bélla Sarah Ve Nikki'yi takip ederken odada bazı kavga patırdı olduğunu hissetti "Hey ne oluyor burda ? " Nikki ise "Hiç birşey sadece ufak bir sorun var .." Bélla korkmuştu Bayan Lara Selena ve bazı öğrenciler içerdeydi Bella karışmak istemedi ..
Bir köşeye geçti.
Sarah Radcliffe
3. Sınıf Öğrencisi
Sarah Radcliffe

MesajKonu: Geri: Kapalı Havuz   Kapalı Havuz - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 8:37 pm

Sarah havuza geldiğinde havuzda sadece bella vardı. Geceleri havuza girmek eğlenceli olur diye düşünüp havuza girdi. Cezası dolmuştu.
Bella Doery
1. Sınıf Öğrencisi
Bella Doery

MesajKonu: Geri: Kapalı Havuz   Kapalı Havuz - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 8:53 pm

Bella Sarah'ı gördüğünü çok memnun olmuştu "Hoşgeldin Sarah .. Dedi Sarah ise ona gülümsedi ..
Bélla ders çalışması gerektiğini hissederek odadan ayrıldı ..
Sarah'a "Hoşçakal Sarah" Dedi ..
Sadece biraz yalnız kalması ve ders çalışması gerekiyordu ..
Diana Swennie Rosenbaum
5. Sınıf Öğrencisi
Diana Swennie Rosenbaum

MesajKonu: Geri: Kapalı Havuz   Kapalı Havuz - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Eyl. 28, 2009 4:29 pm

Selena birden konuşmaya başladı. "Nasıl davranacağını bilsen böyle olmazdı! Karşındaki kaç yaşında olursa olsun bir p-r-o-f-e-s-ö-r! Bilmem bu sana ne ima ediyor! Eğer doğru düzgün davransaydın tıpkı bana yaptığı gibi canımlı konuşurdu! O kötü birisi değil! Ne olur sanki adıyla hitap etmek yerine Prof. Maggie desen? Ortalık dağıldı işte. Ceza alan da sen oldun!" Bir an sustu. Sonra: "Şey ben.. Özür dilerim profesör. Sizin burada olduğunuzu tamamıyla unutmuşum."
Diana hışımla Selena*ya döndü, ama bir şey diyemeden bir kızın yanlarına geldiğini farketti. Yine de Selena*ya öldürücü bir bakış attı.
''Şey... Moraliniz bozuk sanırım. Umarım çok kötü birşey değildir? Bu arada ben Katherina.'' Selena biraz durduktan sonra konuştu:
''Merhaba Kath. Okulumuza hoşgeldin. Az önce bir olay yaşadık da ama önemli değil. Bu arada ben Selena. Kızlar isterseniz burada durmayalım. Kath sen yüzmek ister misin? Eğer istersen kalabilirsin. Senin de tadını kaçırmak istemeyiz. Ama gelirsen daha iyi tanışabiliriz. Bizim odaya gidelim."
"Şey Selena sanırım seninle ben oda arkadaşıyız."
"Öyle mi! Harika! Haydi o zaman itiraz istemiyorum. Odamıza gidiyoruz. Diana sen de bizimle gel. Biraz dertleşiriz." Katherina başıyla onayladı. Ancak Diana cevap vermedi. Dalmış gibi yapıyor, ama aslında Selena*ya cevap vermemek için böyle yapıyordu. Buna burnunu sokmakla büyük hata yapmıştı.
"Haydi gitmeye hazırız. Dii yapma bunu! Kendi hatalarını görmezden geliyorsun!" Güya arkadaşça davranmaya çalışıyordu. Diana susmaya devam etti. Çünkü biliyordu ki Selena*ya cevap verirse kavga uzayacaktı. Ama farkında olmadan yüz ifadesini sertleştirdi. Selena bıkmış bir tavırla,
"Pekala! Sen burada Prof. Jackson'la kal! Kath benimle geliyor musun?"
"E-evet." dedi Kath. Olaylar karşısında şaşırmıştı.
"Haydi öyleyse.." dedi Selena. Sonra beklemediği bir şey oldu ve Rose konuşmaya başladı.
"Bak Selena bu tartışma Diana ve Lara'nın arasında geçti! Ben bunlardan sıkıldığım için biraz müdahale etsem bile senin Diana'nın üzerine bu denli gitmen kesinlikle yanlış! Ona hatalı davrandığını söylerken kendin hatalı davranıyorsun! Tıpkı benim sustuğum gibi sen de susabilirdin. Bak Diana 2. kez kırılmış oldu.." Kırılmak mı? Selena mı kıracaktı Diana*yı? İmkansız! Selena utanmıştı. "Özür dilerim bayan Jackson ama benim de Profesör Maggie'den pek farkım yok. Şimdi gidiyorum. İzninizle tabii..."
Rose başıyla onayladı. Selena ve Kath gittiler. Rose*la yalnız kalmak Diana*yı sevindirmişti. Selena, kendi kendine gelin güvey olarak Diana*nın bütün sinirini üzerine çekmişti.
"Off! Şu kız neden böyle karıştı ki birden!" dedi hınçla. Rose şaşkın görünüyordu.
"Dii, senin Selena*ya kızmamana şaşırdım doğrusu." dedi.
"Normalde ona çok kızardım ama kavga büyüyecekti ve artık seni ve Nikki*yi kavgalarla üzmek istemiyorum." dedi Diana.
Rp Out: Afedersin Sarah, biz havuzdan çıktığımızı yazmadık.
Sarah Radcliffe
3. Sınıf Öğrencisi
Sarah Radcliffe

MesajKonu: Geri: Kapalı Havuz   Kapalı Havuz - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Eyl. 30, 2009 6:13 pm

Sarah havuza geldiğinde prof. Jakson'ı ve diana yı gördü. ''Merhaba efendim, merhaba dii.'' ikisi birden ''Merhaba'' dediler. ''Kötü bir olay mı oldu acaba? '' dedi sarah. ''Evet ama önemsiz'' dedi Diana

Kapalı Havuz
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Kapalı Bölüm