Dirty Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampyre Academy

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tiffany Eliana Alexander

2 posters
YazarMesaj
Eliana Tiffany Alexander
3. Sınıf Öğrencisi
Eliana Tiffany Alexander

Yetenek : Metas Animos

Tiffany Eliana Alexander Empty
MesajKonu: Tiffany Eliana Alexander   Tiffany Eliana Alexander Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 4:19 pm

Ad Soyad: Eliana Tiffany Alexander
Doğum Tarihi: 28.09.1993
Kişisel Özellikler: Soğukkanlı, cesur, yetenekli.
Fiziksel Özellikler: Esmer, karamel saçlı, kahverengi gözlü, hafif uzun boylu, zayıf.
Hayat Hikayesi (RP): Eliana, müthiş bir aileye sahipti, aynı zamanda o ailenin olan tek çocuğuydu. Ailesi gayet zengin fakat bu zengin havaları onu rahatsız etmekteydi. Artık ailesinden sıkılmış olan Eliana kendini dışarı atar. Ama ne vardırki bu yeni taşındıkları evin çevresini bilmemektedir. Çok kısa bir sürede kaybolan Eliana ile garip görünümlü bir kız çarpışırlar. Eliana, dost olabileceğini düşündüğü bu kızla arkadaşlık etmeye başlarlar. Birlikte epeyce bir süre konuşup tanışırlar. Eliana, bir dost bulduğuna çok sevinmekteydi. Vakit geç olduğunda ve etrafa karanlık çöktüğünde bu gizemli kız Eliana'yı evine götürdü. Evde tek başlarına olan kız ve Eliana oturup sohbet etmeye ve birbirlerine hayatlarını anlatmaya başladılar. Ürkütücü bakışlı kızın söyledikleri maalesefki yalandı. Bir ara Eliana yere düşecek gibi oldu. Ve omzu kanamaya başladı. Ürkütücü görünümlü kız, yapacağı şeyin tam vakti olduğunu bilmekteydi ve dişlerini Eliana'ya çıkardı. Eliana çok korkuyordur ama kızın dişleri Eliana'nın omzuna geçmiştir bile. Canı çok acıyan Eliana çığlıklar atar. Ve artık Eliana'da ölümsüz olmuştur. "Merhaba ölümsüzlük!"

En son Eliana Tiffany Alexander tarafından Çarş. Eyl. 16, 2009 6:11 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Rosalie Aphrodite Jackson
Vampir Bilimi/Büyü ve Ruh/Tekvando Profesörü

RP Yaşı : 32
Yetenek : Futuris Mutos

MesajKonu: Geri: Tiffany Eliana Alexander   Tiffany Eliana Alexander Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 5:56 pm

Tatlım, RP'inde geçmiş zaman kullanmalısın. Lütfen geçmiş zaman olarak tekrar yolla ^^
http://dirtyblood-academy.vampire-legend.com
Eliana Tiffany Alexander
3. Sınıf Öğrencisi
Eliana Tiffany Alexander

Yetenek : Metas Animos

MesajKonu: Geri: Tiffany Eliana Alexander   Tiffany Eliana Alexander Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 6:12 pm

Tamam, yaptım.
Vampir Bilimi/Büyü ve Ruh/Tekvando Profesörü

RP Yaşı : 32
Yetenek : Futuris Mutos

MesajKonu: Geri: Tiffany Eliana Alexander   Tiffany Eliana Alexander Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 10:12 am

Kurgun fena değildi, ama anlatımını beğenmedim pek. Virgül kullanmamışsın ve -ki ayrı olur, 5 puan oradan kesiyorum. Renklerini beğendim. Betimleme pek göremedim.

Betimleme: 5
Renk Düzeni: 20
İmla Düzeni: 15
Anlatım: 5

Toplam = 45

Sınıf: 3. sınıf.

Ders Programı =

1. Ders: Hazırlık
2. Ders: Şan
veya Piyano
veya Gitar
veya Bateri
3. Ders: Vampir Bilimi
4. Ders: Rusça
5. Ders: Karete

YEMEK ARASI

6. Ders: Büyü ve Ruh Bilimi
7. Ders: Edebiyat
8. Ders: İngilizce
veya Fransızca
veya İspanyolca
9. Ders: Temel Savaş Bilgisi

Lütfen seçmeli derslerden istediklerini odama gelip söyle ^^

Dirty Blood'a hoşgeldiniz, kaderiniz sizi bekliyor.
http://dirtyblood-academy.vampire-legend.com

Tiffany Eliana Alexander
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Eliana Tiffany Alexander