Dirty Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampyre Academy

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

'Shake Mania~

+6
Erella Mondé
Nikki Greene
Zoey Wilson
Lara Ashley Maggie
Denise Stone
Rosalie Aphrodite Jackson
10 posters
YazarMesaj
Vampir Bilimi/Büyü ve Ruh/Tekvando Profesörü

RP Yaşı : 32
Yetenek : Futuris Mutos

'Shake Mania~ Empty
MesajKonu: 'Shake Mania~   'Shake Mania~ Icon_minitimePerş. Eyl. 17, 2009 12:17 pm

Şehrin en ünlü Milkshake'leri burada yapılır. Sahibi vampirdir. Sağlık gönüllülerinden alınan kanlar burada BloodShake'e dönüştürülür. 20 Euro'ya alabilirsiniz. 1 BloodShake 20 kan doygunluğu sağlar.

RP IN!
http://dirtyblood-academy.vampire-legend.com

'Shake Mania~ Empty
MesajKonu: Geri: 'Shake Mania~   'Shake Mania~ Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 1:37 pm

Rose yaklaşık 1 aydır uğramadığı dostunun yanına gitti. Profesör olduğundan beri hep okula getirtmişti, hiç kendi gelip almamıştı. "N'aber Tish?" dedi. Vampir gülümsedi, "Tropic Atom? Hemen geliyor." Tish Tropic Atom, yani BloodShake hazırlamaya koyuldu. Rose etrafına bakındı, girdiğinden beri farketmediği bir şeyi gördü. İçerisi bomboştu. "Eve servis yaptığımızdan beri kimse uğramaz oldu.." dedi Tish. "Tamam o zaman, yöneticiniz olarak kaldırıyorum, bundan sonra Shake içmek için herkes k.çını kaldırıp gelmek zorunda!"
Denise Stone
3. Sınıf Öğrencisi
Denise Stone

Yetenek : Litos Voytas

'Shake Mania~ Empty
MesajKonu: Geri: 'Shake Mania~   'Shake Mania~ Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 1:57 pm

Denise bir tane Shake içmeye ihtiyaç duyuyordu zaten bugün yeterince yorucuydu doygunluğunu kaybedip daha da yorulmak istemezdi.Shake Mania'nın önüne geldiğinde Profesör Rosalie'nin orada olduğunu gördü ''Merhaba profesör Rosalie.'' dedi...
Lara Ashley Maggie
Temel Savaş/İngilizce/Şan Profesörü
Lara Ashley Maggie

Yetenek : Telekanzis

'Shake Mania~ Empty
MesajKonu: Geri: 'Shake Mania~   'Shake Mania~ Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 1:58 pm

"Ah şu çocuklar!!! Onlardan nefret ediyorum!" Lara sinirle içeri girdi. "Bana bir BloodShake." Lara etrafına baktı. "Ah Rose! Sen de mi buradaın! Şu öğrenciler... Argh!" Rose elini Lara'nın omzuna koydu. "Sakin ol Lara. Onlar sadece... çocuklar. Biz de öyleydik."

'Shake Mania~ Empty
MesajKonu: Geri: 'Shake Mania~   'Shake Mania~ Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 2:01 pm

"Merhaba Denise.." dedi Rose. "AH!! BU ÇOCUKLAR HİÇ YOK OLMAZ MI! BİRİNİ BIRAKIYORUM DİĞERİ ÇIKIYOR!" Lara'nın bu sözleri Denise'in korkmasına sebep olmuştu. "Korkma Denise.. Isırmaz en azından." dedi ve güldü Rose.
Denise Stone
3. Sınıf Öğrencisi
Denise Stone

'Shake Mania~ Empty
MesajKonu: Geri: 'Shake Mania~   'Shake Mania~ Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 2:09 pm

Denise prof. Rosalie doğru gülümsedi.Daha sonra Tish ona bir adet Blood Shake'ini uzattı ''Teşekkür ederim'' dedi.Profesör Rosalie ve Lara'ya dönerek ''İyi günler..'' dedi ve başını hafifçe öne eğdi daha sonra oradan uzaklaştı..
Lara Ashley Maggie
Lara Ashley Maggie

'Shake Mania~ Empty
MesajKonu: Geri: 'Shake Mania~   'Shake Mania~ Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 2:16 pm

"Komik değil!" dedi Lara. "Gerçekten bıktım! Müdire olarak destek olacağına dalga geçiyorsun!" Lara derin bir nefes aldı. "Tamaaam sakinim. BloodShake ner'de kaldııı?!!" Tish "Hazır!!" Denise BloodShake'ini alıp gitti.Lara ve Rose ise birlikte bir masaya oturdular.

'Shake Mania~ Empty
MesajKonu: Geri: 'Shake Mania~   'Shake Mania~ Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 3:36 pm

"Gerçekten çok sinirlisin ama..." dedi Rose ona. Lara ölümcül bakışlarıyla ona baktı, bu bakış öğrenci öğretmen herkesi korkutuyordu. "Sen git hastanedeki şımarık öğrencinle ilgilen." Lara sanki kırılmış gibi numara yapıyordu. Rose hemen kalktı ve fısıldadı, "Filodas ade DirtyBlood Academy.."
Zoey Wilson
4. Sınıf Öğrencisi
Zoey Wilson

RP Yaşı : 31
Yetenek : Invibonas

'Shake Mania~ Empty
MesajKonu: Geri: 'Shake Mania~   'Shake Mania~ Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 5:22 pm

Zoey Blood Shake almak için Shake Mania'ya geldi. Geldiğinde Profesör Meggie'de oradaydı. Sinirli görünüyordu. Merhaba Profesör. Merhaba! dedi ve hoşçakal bile demeden gitti. Bir BloodShake alabilir miyim? dedi Zoey. Görevli Zoey'e BloodShake'ini verdikten sonra Zoey oradan uzaklaştı.
Nikki Greene

Nikki Greene

RP Yaşı : 30
Yetenek : Filodas

'Shake Mania~ Empty
MesajKonu: Geri: 'Shake Mania~   'Shake Mania~ Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 7:38 pm

Nikki'nin aşırı derecede Shake içmeye ihtiyacı vardı. Yeni kural üzerine buraya gelmesi gerekliydi.. "1 Blood Shake alabilir miyim?"
Erella Mondé
Gitar/Edebiyat/Rusça Profesörü
Erella Mondé

Yetenek : Mina Osa

'Shake Mania~ Empty
MesajKonu: Geri: 'Shake Mania~   'Shake Mania~ Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 5:35 pm

Erella hızlı adımlarla içeriye girdi. ''Merhaba Tish! Bir Bloodshake istiyorum.'' dedi. Nikki'ye döndü, ''Merhaba Nikki!'' ''Ah, meraba Erella!'' O sırada Tish bloodshakeleri getirdi. Erella bloodshakeini aldı ve ağaya kalktı ''Üzgünüm, gitmem gerek. Sonra görüşürüz'' dedi ve Dirty Blood'a ışınlandı.
Zoey Wilson
4. Sınıf Öğrencisi
Zoey Wilson

'Shake Mania~ Empty
MesajKonu: Geri: 'Shake Mania~   'Shake Mania~ Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 8:37 pm

Zoey içeri girdiğinde ortalıkta pek fazla kişi yoktu. Üşüyordu. Ve bugün iki kez şiddetle titredi. BloodShake içerse düzeleceğini umuyordu. Merhaba Tish. Bir BloodShake alabilir miyim? Tabii ki de. dedi ve Zoey'e bir BloodShake verdi. Zoey BloodShake'i aldı ve oradan uzaklaştı.
Denise Stone
3. Sınıf Öğrencisi
Denise Stone

'Shake Mania~ Empty
MesajKonu: Geri: 'Shake Mania~   'Shake Mania~ Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 1:36 pm

Denise kendini Shake Mania'nın içine zor atmıştı çok fazla susamıştı görevliye bitkin bir sesle ''Bir tane blood shake lütfen..'' dedi.Ayakta durmaya gücü yoktu bir masaya oturdu birazdan görevli ona blood shake'ini getirdi Denise blood shake'ini hemencecik bitirmişti kendini çok rahatlamış hissediyordu.Okula gitmek üzere oradan ayrıldı.
Diana Swennie Rosenbaum
5. Sınıf Öğrencisi
Diana Swennie Rosenbaum

Yetenek : Silenciares

'Shake Mania~ Empty
MesajKonu: Geri: 'Shake Mania~   'Shake Mania~ Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 6:31 pm

Diana alelacele Shake Mania*ya girdi, girer girmez de tezgaha doğru ilerledi.
"Selam Tish! Bana bir BloodShake."
Tish, Diana*nın kötü olduğunu anlamış olacak ki hemen getirdi BloodShakei. Diana içti, biraz rahatlamıştı.
"Teşekkürler Tish." dedi ve dışarı çıktı.

Hastaneden çıkmanıza 16 saat kaldı. RP'iniz geçersiz. Rose J.
Nikki Greene

Nikki Greene

RP Yaşı : 30
Yetenek : Filodas

'Shake Mania~ Empty
MesajKonu: Geri: 'Shake Mania~   'Shake Mania~ Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 6:45 pm

"Yine ben Tish. Biraz BloodShake içsem iyi olacak.." "Derhal... Nasılsın Nikki?" "BloodShake ihtiyacım dışında gayet iyi.. Ya sen?" "Ha-ha. Ben de iyiyim. Buyur BloodShakein.." "Ah çok saol. Görüşmek üzere!"
Sarah Radcliffe
3. Sınıf Öğrencisi
Sarah Radcliffe

'Shake Mania~ Empty
MesajKonu: Geri: 'Shake Mania~   'Shake Mania~ Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 3:26 pm

''Merhaba Tish ben Sarah bir BloodShake lütfen. '' '' Hoşgeldin küçük hanım okula buyursunlar.'' Sarah orada biraz tish ile sohbet ettikten sonra oradan ayrıldı.

En son Sarah Radcliffe tarafından Çarş. Eyl. 23, 2009 1:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Selena Allen
5. Sınıf Öğrencisi
Selena Allen

'Shake Mania~ Empty
MesajKonu: Geri: 'Shake Mania~   'Shake Mania~ Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 3:26 pm

Selena'nın BloodShake'e ihtiyacı vardı. Hemen 1 tane istedi. Sonra 1 tane daha.. Susaması duruncaya kadar içti. Sonra teşekkür edip çıktı

'Shake Mania~ Empty
MesajKonu: Geri: 'Shake Mania~   'Shake Mania~ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 10:29 am

RP OUT = Gerçekten ama ya, noktalamalara dikkat edin biraz. "!!" ne alaka şimdi? Ve nokta yok, isimler küçük =S Selena sen de kaç tane içtiğini özel mesaj ile bana söylemelisin.
----

Haftada 30 EURO'ya Shake Mania'da çalışacak deneyimsiz öğrenci aranıyor!
Denise Stone
3. Sınıf Öğrencisi
Denise Stone

'Shake Mania~ Empty
MesajKonu: Geri: 'Shake Mania~   'Shake Mania~ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 12:23 pm

''Merhaba Tish..'' dedi Denise kısık ve halsiz sesiyle,Tish ona doğru dönüp sırıttı ''Neyin var senin ?'' dedi. Denise '' O kadar susadım ki lütfen bana hemen bir blood shake hazırla'' bunu o kadar hızlı söylemişti ki Tish'le ikisi güldüler daha sonra Tish Denise'e blood shakeini uzattı Denise blood shakeini içerek okulun yolunu tuttu..
Sarah Radcliffe
3. Sınıf Öğrencisi
Sarah Radcliffe

'Shake Mania~ Empty
MesajKonu: Geri: 'Shake Mania~   'Shake Mania~ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 1:37 pm

Sarah hızlı adımlarla shake mania ya gitti. '' Selam tish yine ben bana 1 adet blood shake lütfen. '' dedi. Daha sonra tish sarah'a = '' Buyrun '' dedi. Sarah okullun yolunu tuttu...
Bella Doery
1. Sınıf Öğrencisi
Bella Doery

'Shake Mania~ Empty
MesajKonu: Geri: 'Shake Mania~   'Shake Mania~ Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 2:46 pm

Bélla kana öyle susamıştı ki havuzda idi vede orada ortamın gergin olduğunu görüp üstünü değiştirip blood shake içmeye gelmişti .. "Şey efendim bana blood shake lütfen." "Sen yenisin sanırım" Dedi Tish vede Bella İse "Evet efendim izninizle bir blood shake .. " Dedi.
Tish şaşkın bir ifade ile blood shake'yi Bella'ya uzattı ..
Bella İse
"Teşekkür ederim efendim"
Diyerek odadan ayrıldı ..
Lara Ashley Maggie
Lara Ashley Maggie

'Shake Mania~ Empty
MesajKonu: Geri: 'Shake Mania~   'Shake Mania~ Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 6:38 pm

Lara günlerdir kan içmemişti ve kan yeterliliği azalmıştı. Daha fazla dayanamayacağını anladı ve hemen Shake Mania'ya gitti. "Tish, bana bir BloodShake!" Tish Lara'nın halini görünce şaşırdı. "Ne bu halin? Neden günlerdir uğramadın?" Lara'nın başı dönüyordu. Parmaklarıyla başına destek yaptı. "Ah bilmiyorum, zaman bulamadım." Tish BloodShake'i Lara'ya uzattı. Lara BloodShake'i aldı ve teşekkür ederek oradan uzaklaştı.
Sarah Radcliffe
3. Sınıf Öğrencisi
Sarah Radcliffe

'Shake Mania~ Empty
MesajKonu: Geri: 'Shake Mania~   'Shake Mania~ Icon_minitimeC.tesi Eyl. 26, 2009 8:25 pm

Sarah 3 gündür BloodShake içmiyordu. Yolda prof. Maggie ile karşılaşıp '' Merhaba.'' dedi ancak profösör cevap vermeden yoluna devam etti. Sarah Shake Mania' ya geldiğinde kimse yoktu.'' Merhaba tish.'' dedi tish duymamıştı sarah' ı görünce korkmuştu. Sarah '' Tish iyimisin.'' dedi tish kısık bir sesle '' Elbette sizin gibi öğrenciler olunca nasıl iyi olamam ki. '' dedi ve hafif güldü. '' Bana bir BloodShake lütfen tish.'' Tish BloodShake'i Sarah uzattı. Sarah teşekkür edip oradan ayrıldı.
Zoey Wilson
4. Sınıf Öğrencisi
Zoey Wilson

'Shake Mania~ Empty
MesajKonu: Geri: 'Shake Mania~   'Shake Mania~ Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 3:56 pm

Zoey, Shake Mania'ya geldiğinde içerisi oldukça kalabalıktı. Merhaba Tish. Bir blood shake alabilir miyim? Tish ona blood shakeini uzattı ve Zoey oradan ayrıldı.
Sarah Radcliffe
3. Sınıf Öğrencisi
Sarah Radcliffe

'Shake Mania~ Empty
MesajKonu: Geri: 'Shake Mania~   'Shake Mania~ Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 4:47 pm

Sarah orayan geldiğinde içerisi oldukça kalabalıktı. ''Merhaba tish. Bana 3 blood shake lütfen'' dedi. Tish sarah'a uzattı. Sarah oradan uzaklaşıp okulun yolunu tuttu...

'Shake Mania~
1 sayfadaki 1 sayfası