Dirty Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampyre Academy

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Denise Stone

2 posters
YazarMesaj
Denise Stone
3. Sınıf Öğrencisi
Denise Stone

Yetenek : Litos Voytas

Denise Stone Empty
MesajKonu: Denise Stone   Denise Stone Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 12:15 pm

Ad Soyad:Denise Stone
Doğum Tarihi:14.4.1994
Kişisel Özellikler:Komik,Yetenekli,Sinirli,Çekici,Sempatik
Fiziksel Özellikler: Sarışın,açık kahverengi gözlü,zayıf,ortaboylu,esnek.

Hayat Hikayesi (RP):

Benim ailemin soyu eskiye dayanır ilk vampirlerden gelen bir hikaye ..
Annem gayet çekici bir vamp,babam ise yakışıklı bir vampirmiş birbirlerine gerçekten çok aşıklarmış ama birgün annem bana hamileyken ailemizle eski düşmanlığı olan
'Sincliar'ailesi kapımıza dayanmış ve arada büyükçe bir kavga çıkmış babamın tüm korumalarına rağmen annem Elizabeth kurtulamamış onun öldüğü an ise benim doğumum gerçekleşmiş ve herkes bu olayı hayretle karşılamış çünkü normalde bir vamp ile vampirin çocuklarının olması olanaksız kabul görüşülürmüş doğduğum an 'Sincliar' ailesi hemen orayı terketmiş ve bizim lanetli olduğumuz dedikodularını ortaya atmışlar. Kimileri bunun çok güçlü ve özel bir kudret olduğunu söylerken kimileri de lanetli olduğumuza inanmış.Aradan geçen uzunca bir süreden sonra babamın ani ölümü nedeniyle bir aile büyüyümüzün (herkes ona büyükanne Margerat der.) yanına yerleşmem gerekliydi 4 saat süren bir yolculuğun ardından oraya varmıştım büyük bir heyecan ve korkuyla kapıyı çaldım ve açıldı kapının ardında gayet dinç ve güzel bir kadın duruyordu ''Merhaba büyükanne Margerat.'' dedim kısık bir sesle ama o da ne büyükanne bana sert bir sesle ''Seni lanetli pislik''demişti ve ardın hızla bir şekilde kapıyı kapatmıştı 2.kez kapıyı çalma lütfunda bulunmamıştım kafamı yukarı doğru kaldırdım ve hayatımı değiştirecek kuzenim orada duruyordu perdenin arkasında korkmuş bir şekilde bana bakıyordu ''Hey Lily ! '' diye seslendim korktuğu çok belliydi ama benden mi büyükanneden mi bilmiyordum.''Bana yardım edebilirsin'' dedim gözlerimi emin bir şekilde üzerine diktim biraz sonra camı açtı ve çevik bir hareketle aşağı yanıma doğru atladı. ''Seni buraya alamam büyükannem lanetli olduğuna inanıyor.Üzgünüm Denise..'' dedi.Umutsuzlukla başımı öne eydim ama birdenbire Lily neşeyle bağırdı ''Bulduuum!'' şaşkınlıkla ona baktım ''Neyden bahsediyorsun?'' diye sordum . ''Kasabadan 2 saatlik uzaklıkta şehre yakın bir yerde Dirtyblood Academy Vampire adlı bir okul var oraya gidip kayıp yaptırabilirsin ''
içimi bir umut kaplamıştı ''Neden lanetli birini okullarına almak istesinler ki?''dedim.''Sen lanetli değilsin Denise ! İnan bana o okula gidip gerçekten başarılı bir vampir olabilirsin orada okuyanlar farklıdır sende farklısın buna inanıyorum.Şimdi gitmem lazım görüşürüz kuzen.'' dedi kuzenimin bu emin yorumları bana da cesaret vermişti lanet,kudret,aile sırları hepsini bir kenara bırakıp hayatıma yeni bir sayfa açmaya karar verdim ve işte şimdi...Burdayım!

Önceki başlık hikayem kısa olduğu için kitlenmişti yeni bir başlık açtım umarım bu sefer olmuştur Smile
Rosalie Aphrodite Jackson
Vampir Bilimi/Büyü ve Ruh/Tekvando Profesörü
Rosalie Aphrodite Jackson

RP Yaşı : 32
Yetenek : Futuris Mutos

Denise Stone Empty
MesajKonu: Geri: Denise Stone   Denise Stone Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 12:24 pm

Hikayeni beğendim, fakat betimleme göremedim pek. Çok az nokta vardı ve imla düzeni vasattı. Renk uyumu fena değildi.

Betimleme: 10
Renk Uyumu: 15
İmla Düzeni: 5
Anlatım: 20

Toplam: 50 puan.

Sınıf: 3. Sınıf.

Ders Programı:

1. Ders: Hazırlık
2. Ders: Judo
3. Ders: Büyü ve Ruh Bilimi

YEMEK ARASI

6. Ders: İngilizce
veya Fransızca
veya İspanyolca
7. Ders: Temel Savaş Bilgisi
4. Ders: Şan
veya Piyano
veya Gitar
veya Bateri
5. Ders: Edebiyat
8. Ders: Rusça
9. Ders: Vampir Bilimi

Lütfen seçmeli derslerden istediklerini odama gelip söyle ^^

Dirty Blood'a hoşgeldin, kaderin seni bekliyor.
http://dirtyblood-academy.vampire-legend.com

Denise Stone
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Denise Stone
» Denise Stone