Dirty Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampyre Academy

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~ Diana Swennie Rosenbaum*

2 posters
YazarMesaj
Diana Swennie Rosenbaum
5. Sınıf Öğrencisi
Diana Swennie Rosenbaum

RP Yaşı : 32
Yetenek : Silenciares

~ Diana Swennie Rosenbaum* Empty
MesajKonu: ~ Diana Swennie Rosenbaum*   ~ Diana Swennie Rosenbaum* Icon_minitimePaz Eyl. 20, 2009 7:48 pm

Ad Soyad: Diana Swennie Rosenbaum
Doğum Tarihi: 22 Nisan 1992
Kişisel Özellikler: Soğukkanlı ve hırslı. Gücü zekasıyla birleşince tehlikeli olabiliyor.
Biri nefretini kazanmayagörsün! Diana*nın nefretini kazanmak zordur ancak nefretini kazanınca üzerinden atmak daha da zordur.
Sevecendir, ama bu sevecenliği kişisine göre değişebilir.
Genelde mutludur, onu üzecek olay çok azdır.
Muhteşem bir kontrol yeteneği vardır.
Biraz narsisttir ve insanların bakışlarını üzerinde hissetmekten hoşlanır.
Fiziksel Özellikler: Sapsarı dalgalı saçları ipek gibidir. Gözleri deniz mavisidir. Teni öylesine beyazdır ki saydam denilebilir.

Hayat Hikayesi (RP):
"Chuck..."
Sesim kuru, telaşlı, biraz da korkulu... Bunu ben istememiş miydim? Sadece üç güncük, sonrasında ölümsüzlük vardı. Chuck ve ben -tıpkı masallardaki gibi- sonsuza kadar mutlu yaşayacaktık sonrasında. Ölümsüz aşka adım atacaktık. Chuck'tan beni teselli edecek birkaç sözcük bekledim, ancak umduğumu bulamamıştım. Derin bir nefes aldım. Chuck'a son kez baktım, yemyeşil gözleri beni delip geçiyordu adeta. İçimi okuyor gibi bir tarafı vardı. Ve, gözlerimi kapattım.
"Hazırım aşkım."
Hala kuru ve korkulu çıkıyordu sesim. Ama telaş okunmuyordu artık. Sadece bu kadarını söyleyebildim. Sonra Chuck'ın dudaklarını kendiminkilerde hissettim. Her zamanki gibi mükemmel, tıpkı kendisi gibi... Dudakları boynuma indi, eminim ki beni dönüştürebilmek için bir yer arıyordu. Bir anda beynimden vurulmuşa döndüm. Başım yanıyordu. Sadece başım değil, tüm vücudum alev alev yanıyordu. İstemsiz olarak çığlık attım, düşünemiyordum.
-3 Gün Sonra-
Gözlerimi yavaşça araladım, Chuck yanıbaşımdaydı. Yorgun görünüyordu, bir vampir yorulur muydu? Belki bedenen değil ama ruhen. Ve Chuck yorulmuştu, yeşil gözlerinden stres akıyordu adeta. Çığlıklarımı dinlemişti 3 gün boyunca. Bana sorsanız hayatta 3 gün demezdim, çok daha fazla gelmişti. Gözlerimi tamamen açtım. Chuck yavaşça ismimi fısıldadı:
"Swennie." Bana hep Swennie derdi, diğerleri Diana derken neden Swennie derdi, anlamazdım.
"Burdayım Chuck."
Gülümsedim, o da bana gülümsedi. Her zamanki gibi harika görünüyordu.Ölümsüzlüğe açılan kapıları aralamıştım. Artık mutluydum. Chuck ve ben sonsuza kadar beraber.
Rosalie Aphrodite Jackson
Vampir Bilimi/Büyü ve Ruh/Tekvando Profesörü
Rosalie Aphrodite Jackson

RP Yaşı : 32
Yetenek : Futuris Mutos

~ Diana Swennie Rosenbaum* Empty
MesajKonu: Geri: ~ Diana Swennie Rosenbaum*   ~ Diana Swennie Rosenbaum* Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 10:06 am

RP = Oha olabilir miyim? Gözüm kapalı 5 veriyorum, otur. =D

Betimleme: 30
Renk Düzeni: 20
İmla Düzeni: 20
Anlatım: 20

Toplam: 100 puan.

Kendi seçeceğiniz 1 yetenek kazandınız. (Birincil yeteneğinizin dışında.)

Sınıf: 5. sınıf. İstersen profesörlüğe başvurabilirsin. ^^

Dirty Blood'a tekrar hoşgeldiniz, kaderiniz sizi bekliyor.
http://dirtyblood-academy.vampire-legend.com

~ Diana Swennie Rosenbaum*
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Diana Swennie Rosenbaum
» Diana Swennie Rosenbaum*