Dirty Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampyre Academy

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Selena Allen

2 posters
YazarMesaj
Selena Allen
5. Sınıf Öğrencisi
Selena Allen

RP Yaşı : 31

Selena Allen Empty
MesajKonu: Selena Allen   Selena Allen Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 1:24 pm

Ad Soyad: Selena Allen
Doğum Tarihi: 25.08.1992
Kişisel Özellikler: Soğukkanlı,disiplinci,sinirlendiği zaman yanında durulmaz,bebek gibi suratı kişiliğini pek yansıtmaz,arkadaşlıkta çok seçicidir herkesle arkadaş olmaz.
Fiziksel Özellikler: Siyah saçlı,biraz kısa boylu.
Hayat Hikayesi (RP): [color=purple]"Jake beni bekle! Nereye kadar kaçacaksın?" Sözlerim üzerine sevgilimin adımlarının yavaşladığını farkettim. Bana doğru döndüğünde bambaşka bir Jake görüyordum. Dişlerinden kanlar akıyordu. Elinde de bir saniye öncesine kadar yaşayan bir aslanın ölüsü duruyordu. [color=yellow]"Buna yaptıklarımı sana da mı yapmamı istiyorsun Selena!" Görüntü beni korkutmuştu. Kocaman bir dağ aslanı ve benim sevgilim... [color=purple]"Eğer iki seçeneğim varsa ve biri beni terketmen diğeri bu aslanın konumuna düşmekse hiç düşünmeden ikinciyi tercih ederim. Beni bırakma Jake!" Bakışlarının değiştiğini farkettim. "Bunu benden isteme Selena! Lütfen! Seni üzmek istemiyorum. Benim hayatım başka bambaşka... Bu söylediklerini artık ezberlemiştim. "Bunların hiçbiri umrumda değil! Umrumda olan tek şey sensin Jake! Yeter bu sözleri yeniden söyleme! Duymak istemiyorum. Sonsuza kadar seninle olmak istiyorum!" Ellerini yumruk yaptığını gördüm. Gerilmişti.. Soluk beyaz teni bana o kadar güzel görünüyordu ki. Altın sarısı gözleri küçülmüştü. Endişeyle bakıyordu. Elimi uzattım. Beni kendine çekti. "Ben de sonsuza dek seni istiyorum See ama beni anlamalısın. Seni seviyorum! Sana zarar veremem!" Bana şu an verdiği zararın farkında değildi galiba. Cevap vermek yerine gözlerinin içine bakmaya devam ettim. Nefesini vücudumda hissediyordum. Buz gibi nefesini... Ağzımdan "Bunu istiyorum Jake. Dönüştür beni!" cümlesi çıktı. Artık bunu ne kadar istediğimin farkına varmış olsa gerek ki isteksizce başını salladı. "Beni bekle See" dediği anda gözden kayboldu. Birkaç dakika içinde yanımdaydı. Elindeyse kocaman korkunç bir iğne. "Seni hep seveceğim See. Artık sonsuza dek.." O kocaman iğneyi boynuma batırdı. "Ben de seni Jake. Artık su yerine kan içecek olsam bile..
Nikki Greene

Nikki Greene

RP Yaşı : 31
Yetenek : Filodas

Selena Allen Empty
MesajKonu: Geri: Selena Allen   Selena Allen Icon_minitimeSalı Eyl. 22, 2009 1:31 pm

Betimleme daha fazla olabilirdi. Renk düzenine bayıldım! İmlada hata göremedim. Anlatımda iyiydi.

Betimleme: 26
Renk Düzeni: 20
İmla Düzeni: 20
Anlatım: 19

Puan=85
Sınıf=5. İsterseniz profesörlüğe başvurabilirsiniz

Ders Programı =

1. Ders: Hazırlık
2. Ders: Rusça
3. Ders: Şan
veya Piyano
veya Gitar
veya Bateri
4. Ders: Vampir Bilimi
5. Ders: Temel Savaş Bilgisi

YEMEK ARASI

6. Ders: İngilizce
veya Fransızca
veya İspanyolca
7. Ders: Tekvando
8. Ders: Büyü ve Ruh Bilimi
9. Ders: Edebiyat

Lütfen seçmeli derslerden istediklerini müdürenin odasına gidip söyle ^^

Dirty Blood'a hoşgeldiniz, kaderiniz sizi bekliyor.

Selena Allen
1 sayfadaki 1 sayfası