Dirty Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampyre Academy

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

~Katherina Godrigez~

2 posters
YazarMesaj
Katherina Godrigez
3. Sınıf Öğrencisi
Katherina Godrigez

RP Yaşı : 29

~Katherina Godrigez~ Empty
MesajKonu: ~Katherina Godrigez~   ~Katherina Godrigez~ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 4:53 pm

Ad Soyad: Katherina Godrigez
Doğum Tarihi: 22 Mart 1989
Kişisel Özellikler: Güçlü, akıllı, hızlı, sempatik, sıcakkanlı ve sevecen.
Fiziksel Özellikleri: Siyah saçları ve yeşil gözleriyle adeta bir meleği anımsatıyor.Beyaz teni siyah saçlarıyla dans ediyor.Uzun boyu ve kirpikleri ise vücudunun uyumuna ayrı bir renk katıyor.Kusursuz dudakları ise ayrı bir güzellik.

Hayat Hikayesi (RP) :

'' Ben , ben ...''
Cümlesini tamamlayamamıştı.O ses ... Beni kendimden alıyordu.Büyüleyiciydi.Bir insan için fazlasıyla nazik ve kibardı.Bu kişi benim en yakın arkadaşım Lizzie'ydi.Lizzie kusursuzdu.Neden ben de onun gibi olamıyordum? Aramızdaki fark neydi? Bütün bunları merak ediyordum.O ise kendinden iğreniyor gibiydi.Bu çok sinir bozucuydu.Kendisini iğrenç görmesi bana hakaret gibi geliyordu.Ben tüm bunları düşünürken Lizzie devam etmek için çabalıyordu '' Ah Kath! Nasıl söyleyeceğim bilemiyorum.Ben...'' Artık sıkılmıştım.Ağzında geveleyip durduğu sözcüğü merak ediyordum.Bu kadar önemli olan neydi? '' Lizzie . Bana utanmadan ve sıkılmadan herşeyi anlatabilirsin . Ben senin en yakın dostunum.Sonsuza dek.'' Son cümlemi duyunca tedirgin olduğunu hissettim.Acaba benden sıkıldığını mı söyleyecekti.Gevelenmeye başladı '' Kath ben bir vampirim.''
Bu cümle kulaklarımda çınlanıyordu.Benim yıllardır birlikte olduğum dostum bir vampir miydi? İnanamıyordum. Şaka yaptığını düşündüm '' Hadi ama Lizzie şakanın sırası değil '' Lizzie sıkkındı '' Şaka değil Kath. Yıllardır senden saklamaya çalıştım ta ki sen gözümün önünde erimeye başlayana kadar. '' Bu da ne demekti şimdi.Şifreli konuşmalardan nefret ediyordum '' Yani ne demek istiyorsun.'' Biraz ürkmüştüm açıkçası.Lizzie bunu fark etmiş olmalı diye düşündüm. Lizzie bana ciddi bir bakış fırlatarak '' Yani sen yaşlanıyorsun.Ben bir vampirim ve ölümsüzüm.Her zaman böyleyim , yaşlanmıyorum. Senin benim gibi ölümsüz ve kusursuz olmak istediğini biliyorum ve bu yüzden..'' Cümlesini tamamlamak için bir kez öksürdü ve '' seni de benim gibi vampir yapmak istiyorum Kath. Eğer istersen tabi ki.'' Ve muhteşem bir teklifle karşı karşıyaydım.Onun neden bu kadar güzel ve kusursuz olduğunu anlamıştım.Vampir olduğunu duyduğum an biraz ürkmüş olsam da tüm bu gerginliğim şimdi son bulmuştu.Ben de onun gibi kusursuz, güzel ve etkileyici olacaktım.Fakat atladığım bir yer vardı.Vampirler kanla beslenirlerdi.Ben de onun gibi bir kan emici, canavar olacaktım. Lizzie sanki aklımdan geçenleri duymuşçasına '' Ben hiçbir zaman susuz bir vampir olmadım.Susuzlukla baş etmek çok kolay.İradeni güçlü tutmalısın sadece.Hayvan kanı herşeyi hallediyor Kath.Bir düşünsene sen ve ben sonsuza dek birlikte... Ayrıca güzel ve kusursuz.'' Son cümlesini beni etkilemek için söylediği kesindi.Ama ben emindim.O bir vampirdi ve ben de onun gibi olacaktım.Gözüm öyle kararmıştı ki ne ailemi ne de arkadaşlarımı geride bırakarak cevap verdim '' Vampir olmak istiyorum.''Lizzie'nin yüzünde bir gülümseme belirdi.Şaka yapmak istemişti.'' Umarım canını acıtmam. Senin için bir veda zamanı olmalı.Ailene ve yaşamına veda etmelisin.Yarın bu işi halledelim.'' Kararmış gözlerim hiçbirşeyi bekleyemicek kadar sabırsızdı '' Hayır Lizzie! Hemen şimdi.Isır şu lanet olası boynumu bitsin bu iş.'' Lizzie suratını asmaya çalışsa da onun da mutlu olduğunu anlayabiliyordum.Ah bu kararlılığım.Gözümü döndürüyordu artık.'' Hazır mısın'' dedi Lizzie.Son derece emindim '' Hazırım!'' Gözlerimi kapadım ve saymaya başladım.Ah! O da neydi.Bütün vücudum sanki yanıyordu.Beni alıp ateşe atsalar daha iyi olurdu.Sersemlemiştim.Acı beynime öyle bir vurmuştu ki...Öleceğimi düşündüm. Kendi elimde olmadan bir çığlık attım.Acılar içinde ölümü bekledim.
- 3 Saat Sonra-

Gözlerimi açmaya çalıştım.Lizzie yanımda ellerimi tutuyordu.Bütün bu acı sonunda dinmişti.Kendimi zorlayarak '' Bitti mi? '' dedim. Lizzie gülümseyerek '' Artık vampirsin dostum.Sonsuza dek birlikteyiz.Seni seviyorum Kath.'' Ah Lizzie! Nasıl da mutluydu.Evet sonunda ben de onun gibi kusursuzdum.Yataktan kalktım ve aynaya baktım.Aman tanrım! Karşımdaki de kimdi.Lizzie gülümsedi '' O sensin Kath.'' Evet o bendim ve adeta kusursuzdum.Kendimi incelemeye dalmıştım.'' Muhteşem.'' dedim.Lizzie saate baktı ve bana döndü '' Evet güzel kız.Şimdi av vakti'' Mutlu bir şekilde onu takip ettim.Sonunda ölümsüz ve kusursuzdum.Kendi kendime fısıldadım '' Teşekkürler Lizzie''
http://www.eglenmekkicinn.eniyiforum.net
Erella Mondé
Gitar/Edebiyat/Rusça Profesörü
Erella Mondé

RP Yaşı : 31
Yetenek : Mina Osa

~Katherina Godrigez~ Empty
MesajKonu: Geri: ~Katherina Godrigez~   ~Katherina Godrigez~ Icon_minitimeÇarş. Eyl. 23, 2009 6:44 pm

Rpg: Noktalama işaretlerinde birkaç hata var. Nokta, virgül vb. işaretlerden sonra boşluk bırakman gerekirdi. Yazım yanlışların var. Betimlemelere çok yer vermemişsin.

Betimleme: 10
Renk Düzeni: 20
İmla Düzeni: 13

Anlatım: 15

Toplam= 58

Sınıf: 3. Sınıf

Ders Programı =

1. Ders: Hazırlık
2. Ders: Judo
3. Ders: Büyü ve Ruh Bilimi
4. Ders: Vampir Bilimi
5. Ders: Edebiyat

YEMEK ARASI

6. Ders: İngilizce
veya Fransızca
veya İspanyolca
7. Ders: Rusça
8. Ders: Şan
veya Piyano
veya Gitar
veya Bateri
9. Ders: Temel Savaş Bilgisi

Seçmel derslerden istediklerini müdüre Rosalie'nin odasına gidip söyle.

Dirty Blood'a hoş geldin!

~Katherina Godrigez~
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Katherina Godrigez