Dirty Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampyre Academy

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Profesör Maggie'nin Odası

+2
Lara Ashley Maggie
Rosalie Aphrodite Jackson
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Vampir Bilimi/Büyü ve Ruh/Tekvando Profesörü

RP Yaşı : 32
Yetenek : Futuris Mutos

Profesör Maggie'nin Odası Empty
MesajKonu: Profesör Maggie'nin Odası   Profesör Maggie'nin Odası Icon_minitimeÇarş. Eyl. 16, 2009 1:23 pm

Lara Ashley Maggie'nin odası.

RP IN!
http://dirtyblood-academy.vampire-legend.com
Lara Ashley Maggie
Temel Savaş/İngilizce/Şan Profesörü
Lara Ashley Maggie

Yetenek : Telekanzis

MesajKonu: Geri: Profesör Maggie'nin Odası   Profesör Maggie'nin Odası Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 1:15 pm

Lara Eliana'yı azaladıktan sonra odasına geldi. Eliana odayı topladıktan sonra buraya gelecek ve cezasını öğrenecekti. "Aptal küçük sümsükler." diye söylenmeye başladı Lara. "Asla disiplin olmazlar..."
Eliana Tiffany Alexander
3. Sınıf Öğrencisi
Eliana Tiffany Alexander

Yetenek : Metas Animos

MesajKonu: Geri: Profesör Maggie'nin Odası   Profesör Maggie'nin Odası Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 1:36 pm

Eliana sıkıla sıkıla, odayı topladıktan sonra Profesör Maggie'nin odasına çıktı. Cezasının ağır olmamasını umuyordu. Sonuçta sadece bir yatağı dağıtmıştı. Bu kadar büyütmezlerdi herhalde! Derin bir soluk alıp kapıyı çaldı. "Tık tık"
Lara Ashley Maggie
Lara Ashley Maggie

MesajKonu: Geri: Profesör Maggie'nin Odası   Profesör Maggie'nin Odası Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 1:42 pm

"Gir!" diye sert bir şekilde seslendi Lara. Gelen Eliana'ydı. Lara ayağa kalktı. "Vay vay vaaayyy. Küçük yaramazımız gelmiş. Öncelikle sana benim hakkımda çok önemli bir şeyi söyleyeyim. YARAMAZLIĞI VE SAYGISIZLIĞI ASLA KALDIRAMAM!" Bunu söylerken işaret parmağını tehdit eder bir biçimde tutuyordu ve yüzü Eliana'nınkine çok yakındı. Eliana korkmuştu. "Ve düşündüm ki, madem yatakhanelerle birlikte olmayı seviyorsun o zaman yatakhane temizlikçisi ve görevlisi sen olacaksın! En ufak bir kir veya dağınıklık görürsem, bu karneni çok kötü etkiler!" Her zamanki sinsi gülüşünü yaptı ve siyah deri koltuğuna oturdu.
Eliana Tiffany Alexander
3. Sınıf Öğrencisi
Eliana Tiffany Alexander

MesajKonu: Geri: Profesör Maggie'nin Odası   Profesör Maggie'nin Odası Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 1:46 pm

Eliana sıkılmıştı artık. Suratında 'yeter' dermişcesine bir ifade belirdi. Profesöre saygıda kusur etmek istemiyordu fakat çok fazla üzerine geliyordu."Tamam, yaparım. İşim kolaymış,
tuvaletleride temizliyor olabilirdim."
diye kendini beğenmiş bir cümle kurdu. Profesör çok sinirlenmiş olmalıydı ki gözleri kan çanağına dönmüştü. Eliana biraz ürperdi...
Lara Ashley Maggie
Lara Ashley Maggie

MesajKonu: Geri: Profesör Maggie'nin Odası   Profesör Maggie'nin Odası Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 1:51 pm

"SAYGISIZLIĞI KALDIRAMAMAMIN NESİNİ ANLAYAMADIN! BANA BAK UFAKLIK TUVALETLERİ VE TÜM AKADEMİYİ TEMİZLEMEK ÜZERE GÖREVLENDİRİLDİN! EN UFAK BİR SAYGISIZLIK DA DAHİL BULUNURSAN ATILIRSIN!" Lara'nın gözlerinden ateş fışkırıyordu. Şiddet kullanmamak için kendini zor tutuyordu. Daha sonra kendini sakinleştirebildi. "Seni izliyor olacağım. Şimdi defol!" Ancak Eliana donup kalmıştı ve hareket edemiyordu.
Eliana Tiffany Alexander
3. Sınıf Öğrencisi
Eliana Tiffany Alexander

MesajKonu: Geri: Profesör Maggie'nin Odası   Profesör Maggie'nin Odası Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 1:55 pm

Eliana biran kendisine gelememişti. Kan yeterliliğide çok azdı zaten. BloodShake içme imkanı da olmayacaktı. "Of of of! Salak ben, niye böyle bir işe girişirim ki sanki!?" diye geçirdi içinden. Eliana homurdanarak odadan çıktı. Ama aklına bir plan gelmişti. Eğer BloodShake içmezse hastaneye kaldırılırdı ve cezasıda iptal olurdu. Sonuçta ona bu halde kim kıyabilirdiki! Şimdi biraz iş yapıp yorulacaktı ve hastaneye kaldıracaklardı onu. "Mükemmel bir plan bu."
Lara Ashley Maggie
Lara Ashley Maggie

MesajKonu: Geri: Profesör Maggie'nin Odası   Profesör Maggie'nin Odası Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 2:42 pm

"Sen öyle san. Benim gücümü unuttun sanırım!" diye düşündü Lara. Bu planı bozacaktı. Hiçbir öğrenci ona karşı bir şey yapamazdı. Lara koltuğuna yaslandı ve düşüncelere daldı.
Zoey Wilson
4. Sınıf Öğrencisi
Zoey Wilson

RP Yaşı : 31
Yetenek : Invibonas

MesajKonu: Geri: Profesör Maggie'nin Odası   Profesör Maggie'nin Odası Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 2:48 pm

Zoey aceleyle kapıyı tıkladı ve Profesör Meggie içeri gir demeden içeriye daldı. Profesör çok kızmışa benziyordu. Ama onun bir şey söylemesini beklemeden hemen Eliana! Tuvalette baygın! dedi.
Denise Stone
3. Sınıf Öğrencisi
Denise Stone

Yetenek : Litos Voytas

MesajKonu: Geri: Profesör Maggie'nin Odası   Profesör Maggie'nin Odası Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 2:56 pm

Denise profesör Maggie'den okul başlamadan önce alması gereken materyalleri öğrenmek için odasının kapısını hafifçe tıklattı içeriden Zoey'in sesin duydu telaşlı telaşlı konuşuyordu birde Zoey'in sesi kesildi ve profesör ''Girin!'' dedi.Denise içeri girdi odada ki gergin havayı hissetmişti ''Yanlış bir zamanda mı geldim'' dedi ve iki adım geriye doğru attı .Profesör Maggie kibirli bir edayla ''Siz öğrenciler neyi doğru zamanda yapıyorsunuz ki?!'' dedi...
Lara Ashley Maggie
Lara Ashley Maggie

MesajKonu: Geri: Profesör Maggie'nin Odası   Profesör Maggie'nin Odası Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 3:09 pm

"Her neyse ne olmuş ona?" Zoey çok şaşırmıştı. Eliana'nın bayılmasına rağmen gayet soğukkanlıydı. "Eliana! Tuvalette bayıldı!" diye tekrar etti. Denise merak içinde bir Zoey'ye bir Lara'ya bakıyordu. "Olabilir. Hastaneye kaldırılır olur biter. Evet sen ne için gelmiştin?"
Zoey Wilson
4. Sınıf Öğrencisi
Zoey Wilson

Yetenek : Invibonas

MesajKonu: Geri: Profesör Maggie'nin Odası   Profesör Maggie'nin Odası Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 3:19 pm

Zoey adeta şok geçiriyordu. Eliana bayılmıştı. Ama Profesör Meggie bir şey yapmamıştı. Ölebilirdi. Hastaneye götürülmesi gerekti. Ve onu hastaneye taşımaya karar verdi. Hem de hemen! İzninizle. dedi ve odadan koşarak çıktı.
Denise Stone
3. Sınıf Öğrencisi
Denise Stone

Yetenek : Litos Voytas

MesajKonu: Geri: Profesör Maggie'nin Odası   Profesör Maggie'nin Odası Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 3:45 pm

Denise kısa bir şaşkınlıktan sonra profesör Lara'ya ''Özür dilerim ama bayılan bir öğrenciniz onun tüm sorumlulukları sizin üzerinizde nasıl oluyorda bu kadar soğukkanlı davranıyorsunuz?!'' Profesörün yüz ifadesi sertleşmişti tam cevap verecekken Denise hemen lafa girip ''Üzgünüm ama gitmem gerek profesör yardıma ihtiyacı olan insanlar var..İyi çalışmalar!'' dedi ve koşarak odadan uzaklaştı..
Lara Ashley Maggie
Lara Ashley Maggie

MesajKonu: Geri: Profesör Maggie'nin Odası   Profesör Maggie'nin Odası Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 6:41 pm

"Küstahlar! Olan biteni bilmeden bir de cevap veriyorlar..." dedi Lara ve derin bir nefes aldı. "Her neyse umarım ciddi bir şey değildir. Gidip ben de bir bakayım."
Nikki Greene

Nikki Greene

Yetenek : Filodas

MesajKonu: Geri: Profesör Maggie'nin Odası   Profesör Maggie'nin Odası Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 7:35 pm

Nikki odasından çıktığı gibi Prof. Maggie'nin kapısını çaLdı. "Tık Tık"
Lara Ashley Maggie
Lara Ashley Maggie

MesajKonu: Geri: Profesör Maggie'nin Odası   Profesör Maggie'nin Odası Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 7:44 pm

"Gir!" diye seslendi Lara. Gelen Prof. Greene'di. "Ah selam!" dedi Lara. "Nasılsın?"
Nikki Greene

Nikki Greene

MesajKonu: Geri: Profesör Maggie'nin Odası   Profesör Maggie'nin Odası Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 7:45 pm

Nikki gülümseyerek "Ah ben iyiyim. Seni sormaya gelmiştim" dedi
Lara Ashley Maggie
Lara Ashley Maggie

MesajKonu: Geri: Profesör Maggie'nin Odası   Profesör Maggie'nin Odası Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 7:48 pm

"Sağol ben de iyiyim." diyerek gülümsedi Lara. "Ama şu anda ilgilenmem gereken bir öğrenci var. Hastanede." Nikki endişeli gözlerle baktı. "Nesi varmış?"Lara ilgilenmezmiş gibi gözlerini devirdi. "Ah iştekansızlıktan bayılmış falan filan. Sen de gel istersen." Nikki "Olur." dedi ve birlikte akademinin hastanesine gittiler.
Lara Ashley Maggie
Lara Ashley Maggie

MesajKonu: Geri: Profesör Maggie'nin Odası   Profesör Maggie'nin Odası Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 5:13 pm

Lara sinirli bir şekilde odasına geldi. "Umurumda değil! Onlara ihtiyacım yok! İyi davranalım da tepemize çıksınlar değil mi! Neden anlamıyorlar?! Eğitimci asıl böyle olur! Özellikle de bir vampiri eğitmek, disiplin ister! İnsanları eğitmekten daha çok!" Derin bir nefes aldı ve duvarda asılı olan küçüklük resmine baktı. Resimde Lara ve Rose henüz on yaşındaydılar. Bir parkta oyuncak için kavga ediyorlardı. Rose oyuncağı alıp kaçarken Lara ise onu kovalarken yere düşmüştü ve başıyla, dizini çarpmıştı. Lara o zamanlar bir vampir olmadığı için her yeri kanıyordu. Rose, Lara'nın o halinin görür görmez oyuncağı fırlatıp onun yanına gitmişti. Lara o günü en ufak ayrıntısına kadar hatırlıyordu. Lara'nın üstünde mor Linkin Park t-shirtü vardı. Altında ise açık mor şort. Rose'un üstünde ise koyu yeşil Green Day t-shirtü ve yeşil pantolon...
Nikki Greene

Nikki Greene

MesajKonu: Geri: Profesör Maggie'nin Odası   Profesör Maggie'nin Odası Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 5:19 pm

Nikki kendini Lara'nın kapısının önünde buldu. Buraya gelirken neler yaptığını anımsamıyordu bile. Elleri geri gide gide kapıyı çaldı.. Tık tık... İçerden sinirli bir ton "Kimsin!" diye bağırdı. Nikki sesi titreyerek cevap verdi "Benim Lara, Nikki..." Ses biraz daha yumuşamıştı sanki. "Gir!" Kapının kolunu indirdi ve kendisini içeride buldu Nikki. Arkadaşı oldukça sinirliydi. Gitti ve ona sarıldı. "Sakin ol canım. Lütfen sakin ol. Olur böyle şeyler. Türlü türlü öğrencilerle karşılaşacağız. Diana bizden bulduğu yakınlığı senden de bulmak istedi hepsi bu kadar. Seninle de arkadaşlık yapmak istedi..." Nikki Lara'nın yüzüne baktı. Bunlara hiç aldırmayacak gibiydi. Konuşmaya başladı...
Lara Ashley Maggie
Lara Ashley Maggie

MesajKonu: Geri: Profesör Maggie'nin Odası   Profesör Maggie'nin Odası Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 5:36 pm

"Nikki..." Lara Nikki'ye iyice sarıldı. "Ben bir profesörüm ve öğrencilerle asla yakın olmam!" Lara yerdeki döşemelere bakarak iç çekti. "Ah! Seni seviyorum Nikki'm! İyi ki varsın!" Nikki'nin canı acımıştı. "Laraaaa!!! Boğuluyorumm!!!" Lara Nikki'yi sıkmayı bıraktı. "Pardon, özür dilerim." İkisi de gülmeye başladılar.
Nikki Greene

Nikki Greene

MesajKonu: Geri: Profesör Maggie'nin Odası   Profesör Maggie'nin Odası Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 6:12 pm

Nikki ortam yumuşadığı için mutluydu. Arkadaşına sıcacık bir gülümseme attı. Mutlu olduğu her zaman yaptığı gibi... Sonra Nikki "Hey Lara bu gece seninle birlikte bir yatı keyfi yapalım mı? Beni dönüştürmeden önce yaptığımız gibi. Bu kez ben senin odanda kalayım. Sabaha kadar konuşalım yine. Nasıl olsa artık uykumuzda gelmiyor! Pijamalarımızı giyer otururuz!"
Lara Ashley Maggie
Lara Ashley Maggie

MesajKonu: Geri: Profesör Maggie'nin Odası   Profesör Maggie'nin Odası Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 6:24 pm

"Zuha süper fikir!" Lara bunu söyledikten sonra Nikki durdu. Lara zuha demişti... Bunu en son onu dönüştürmeden önce söylemişti... "Biliyorum. Ben de o günleri özledim..." Nikki Lara'ya kötü bir bakış attı. "Aklımı okumayı keser misin?!" Bu bir sorudan çok bir emirdi. Lara şakadan üzülmüş gibi yaptı. Çok komik görünüyorlardı. "Napiyim elimde değil ıssız bir çölün ortasında bağıran biri gibi geliyor düşüncelerin..." Birlikte güldüler.
Nikki Greene

Nikki Greene

MesajKonu: Geri: Profesör Maggie'nin Odası   Profesör Maggie'nin Odası Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 6:30 pm

Nikki'nin aklına o yatı günleri geldi. O uyurdu Lara uyumazdı.. Çok güzel günlerdi. "Lara.. İyi ki varsın. Seni gerçekten çok seviyorum ve onun bunun ne düşündüğü umrumda değil! Sen benim en yakın arkadaşımsın ve öyle kalacaksın. Biraz sinirli olman falan beni bağlamıyor. Sen benim hep tanıdığım Larasın. Sıcak diyemeyeceğim çünkü seni bildim bileli sana dokunduğumda üşürüm. Zuhaha." Gülmeye devam ettiler. Küçük iki çocuk gibiydiler. Nikki'nin bütün duygusal konuşması gitmişti.
Lara Ashley Maggie
Lara Ashley Maggie

MesajKonu: Geri: Profesör Maggie'nin Odası   Profesör Maggie'nin Odası Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 6:35 pm

"Hıh öyle olsun! Sen de bir zamanlar çok sıcaktın! Sonra soğudun! LOL! LMAO!! ROFFLLL!!!!" Birlikte yere yatıp gülmeye başladılar. Onların hallerini gören birine karşı rezil olurlardı. "Seni çok loveıyorum bebeğim!!!" dedi Lara ve gülümsedi. "Ben de seni!!!!" diye cevap verdi Nikki ve sarıldılar.

Profesör Maggie'nin Odası
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Profesör Jackson'ın Odası
» Profesör Mondé'nin Odası
» Profesör Greene'nin Odası
» TV Odası.
» Müdürenin Odası