Dirty Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampyre Academy

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bella Doery

2 posters
YazarMesaj
Bella Doery
1. Sınıf Öğrencisi
Bella Doery

Bella Doery Empty
MesajKonu: Bella Doery   Bella Doery Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 2:58 pm

Ad Soyad:Bella Doery
Doğum Tarihi:1992
Kişisel Özellikler: Sıcakkanlı - Sessiz - Yetenekli
Fiziksel Özellikler:Karamel Saçlı - Koyu Kahve Gözlü - Orta Boylu - Kumral
Hayat Hikayesi (RP): Öncelikle Size Küçüklüğümden Başlıyım ..

-Ben 4 Yaşımdayken-

Annem babamla her gece kavga ederdi , ben hala üzgün üzgün onlara yalvarırken onlar beni hiç takmazdı bende acıya dayanamaz evden kaçmıştım vede çok uzaklara gittiğimde bir klübe gördüm oraya saklandım ..

-Ben 6 Yaşındayken-

Evet hayla kimseden iz yok yoksa eve dönmelimiydim ? Beni merak bile etmemişlerdi evet eve geri döndüm fakat evde sadece yerde yatan cansız bedenin üstünde çarşaf ve kan gördüm kim olduğunu korkudan anlayamamıştım bile hemen evden kaçtım fakat nereye kaçsaydım ? Hiç bir haber yoktu bende kulübeye geri dönmeye çalıştım .. Fakat gittiğim yerde kulübe durmuyordu ..
Üstümden biri geçti onu çözemeden beni sürükledi getirdi ..
Vede bir odaya kapattı 1 hafta orda kaldım çıkamadım en sonunda yüzü kapalı ve kanlı biri gelip beni çıkardı bende kaçtım ..

-Ben 12 Yaşındayken-

Aradan seneler geçmişti ben ise hala ailemi bulamamıştım ne olmuştu onlara acaba eve dönüp ceseti kaldırsamıydım ? Hemen eve koştum vede ceset kıpırdamamış duruyordu yüzünü açtım vede annemin cıktığını gördüm .. Bunu kim yapmış olabilirdi demeden kendimi başka yerde buldum ..
Bir yarasa beni geleceğe 17 yaşına götürmüştü ..

-Ben 17 Yaşındayken-

Annem ve babam sıradan insanlardı annem babamı aldatıyormuş , annem sevgilisi Jacob ile öpüşürken babam görmüş ve kalp krizi geçirmiş babam yere yığılmış ve ölmüş sonrası ne malum .. Annem babamın arkasında ağlarken Jacob annemi öpmeye devam ediyor annem birden onun vampir olduğunu anlıyor ve ondan ayrılmak istediğini söylüyor fakat Jacob kana öyle susanmıştıki ayrılmak istemediğini söylüyor annem ısrar edince Jacob hemen mutfatkan bıcak getirip annemi öldürüyor. Jacob benim yaşadığımı öğrenince benide öldürmeye geldi fakat ağzı boğazıma değdi ve benim kanım hoşuna gitti ve ısırdı ve 17 Yaşından beridir vampirim ..
Rosalie Aphrodite Jackson
Vampir Bilimi/Büyü ve Ruh/Tekvando Profesörü
Rosalie Aphrodite Jackson

RP Yaşı : 32
Yetenek : Futuris Mutos

Bella Doery Empty
MesajKonu: Geri: Bella Doery   Bella Doery Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 3:12 pm

Açık konuşmak gerekirse beğenmedim, imla hataları var, renk düzenlemesi yok, betimleme yok.. Anlatım da rp anlatımı değil. İstersen yeni bir rp yapabilirsin.

Puan = 0

Sınıf: 1. Sınıf

Ders Programı =

1. Ders: Hazırlık
2. Ders: Rusça
3. Ders: Temel Savaş Bilgisi
4. Ders: Karete
5. Ders: Edebiyat

YEMEK ARASI

6. Ders: Şan
veya Piyano
veya Gitar
veya Bateri
7. Ders: İngilizce
veya Fransızca
veya İspanyolca
8. Ders: Vampir Bilimi
9. Ders: Büyü ve Ruh Bilimi

Lütfen seçmeli derslerden istediklerini odama gelip söyle ^^

Dirty Blood'a hoşgeldiniz, kaderiniz sizi bekliyor.
http://dirtyblood-academy.vampire-legend.com

Bella Doery
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bélla Doery