Dirty Blood
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vampyre Academy

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bélla Doery

YazarMesaj
Bella Doery
1. Sınıf Öğrencisi
Bella Doery

Bélla Doery Empty
MesajKonu: Bélla Doery   Bélla Doery Icon_minitimePaz Eyl. 27, 2009 1:30 pm

Ad Soyad: Bélla Doery
Doğum Tarihi: 08.06.1992
Kişisel Özellikler: Sıcak kanlı - İçine Kapanık - Sevimli - Yetenekli
Fiziksel Özellikler: Esmer - Koyu kahve gözlü - Zayıf
Hayat Hikayesi (RP):

-Hayat Hikayesi-

Soğuk , çok soğuk ..
Gerçekten buraya gelebileceğim nerden aklıma gelebilirdi ? O kadar bitkindim ki anlatılamayacak kadar derecede ah evet onlar yine gelmiş olmalılar ..

-Ailem-

Ben henüz çok küçükken ailem ile bir ormana gittiğimizde onları kaybettim , her yeri aradım taradım kimse yok idi .. Bende halamlara taşındım. Fakat halam o kadar kötü bir insandı ki her zaman bana temizlik yaptırırdı soğuk günlerde sokağa atar eve almazdı .. Bende halamın bu huyu yüzünden evden kaçtım ..
Yaşamımı karşı Toronte dedenin deposunda yaşayarak geçiniyorum Toronte dede gerçekten çok iyi ihtiyaçlarımı halletmeme yardımcı oluyor ..

-Toronte Dede-

Beni her zaman Toronte dedem saklayamazdı öyle değil mi ? Zaten halamın çalışanlarıda beni herzaman arayıp tarıyorlardı ne yapabilirdimm ? Öneri varmıydı Toronte dede çok yaşlı biri beni koruyamazdı ..
Sonunda kendi gücümü toplayıp Milano'ya taşındım ..

-Milano-

Evet burası olağan üstü bir yer evet ormandan kaçıp Milano'ya taşındım vede halama tam izimi bıraktırdığımı düşündüm ki halam her yere haber sarıp beni arattırmış beni buldu vede sonunda olağan üstü gücümle kaçtım kaçtım durdum , halam ise pes ediceksin Salibella salibella deyip duruyordu ..
Salibella'ya gelince ise bana halam birtek öyle söyler ..
Fakat birden bir ev gördüm boştu sanırsam hemen izimi kaybettirip oraya girdim çok sıcak bir yerdi ..

-Oda ne ? -

İçerden çok tuhaf sesler geliyordu tıpkı annemin sesi , ben ise içeri hafif adımlar ile yürürken annem orada duruyordu göz yaşlarımı tutamadım çok değişmişti ve "Anné!" diye boynuna atladım vede oda "Bélla'mm sen misin ? " dedi ikimizde göz yaşlarımızı tutamadık vede sonunda annem" Bélla sen gittikten beri her gün ağlıyorum" Ben ise "Olsun annecim herşey bitti babam nerde?" Annem babamın yarın yurt dışından döneceğini belirtti o kadar sevinmiştim ki annemin kollarına sonsuza dek kendimi bıraktım ..

Bélla Doery
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bella Doery